Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 6540
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671072 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
325
326
327
328
329
330
331
...
1327
31/12/2014 19:01
kur ta tas desmaizes krastmala dos? mož es ari pienaksu
0
0
31/12/2014 19:04
Par velti dod tikai sieru. Bet parasti to dabū tikai
otrā
pele
0
0
31/12/2014 19:10
oj oj umnjiks atradies
a man ir prjanjiki
0
0
31/12/2014 19:13
Ko nu vairs, es jau dodos ceļā...,
visur tak ir jānonāk laikus!
Laimīgu Jauno gadu!
Bučas rātnajām meitenēm!
Ar citām, gan jau vēl tiksimies!
...
0
0
31/12/2014 19:18
Afis iet pie nerātnajām...
0
0
31/12/2014 19:19
Pie kā tad vēl ...
0
0
31/12/2014 19:19
a par ko lai neietu?
0
0
31/12/2014 19:34
.ta jau būs Krastmalā))))
0
0
31/12/2014 19:40
a ta krastmala liela
0
0
31/12/2014 19:42
nu gluži netikliela..tautiešji pēc smakas saostas)
0
0
31/12/2014 19:54
no sērijas: "Sēra smaka, sēra smaka!" ?
0
0
31/12/2014 20:03
rudzupuķam būs pa brīvu... nās uz desas smaku... pirmo partiju sataisīju, tagad desa no dārgā gala... )
0
0
31/12/2014 20:08
Jūs kastmalā ēdīsiet???
0
0
31/12/2014 20:09
ne vecus seksam meklesim
0
0
31/12/2014 20:11
Nu tie jau laicīgi jāaizrunā bija...
0
0
31/12/2014 20:16
ub, gan ēdīsim, gan dzersim, gan meldijā takti ar kāju piesitīsim)))
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
258
31/12/2014 20:32
A pīrādziņus arī kāda ņems līdzi? Uz svaigi ceptu pīrāgu smaržu var vairāki saskriet
Paskat, V-plēsim jau siekala līdz grīdai no domām vien
0
0
31/12/2014 20:51
Ei nu ei ... kur Tu man šobrīd kādu siekalu redzi???
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
258
31/12/2014 20:57
V-plesi..vai tad tu patiešām no pīrādziņiem atteiktos???
Nu kaut kā neticas
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
106
31/12/2014 20:57
Atkal te ņematies!
Un kad ta svinēšana būs?
0
0
1
...
325
326
327
328
329
330
331
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu