Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6540

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671072 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
31/12/2014 19:01
kur ta tas desmaizes krastmala dos? mož es ari pienaksu
0 0
31/12/2014 19:04
Par velti dod tikai sieru. Bet parasti to dabū tikai otrā pele
0 0
31/12/2014 19:10
oj oj umnjiks atradies
a man ir prjanjiki
0 0
31/12/2014 19:13
Ko nu vairs, es jau dodos ceļā...,
visur tak ir jānonāk laikus!
Laimīgu Jauno gadu!
Bučas rātnajām meitenēm!
Ar citām, gan jau vēl tiksimies!
  ...
0 0
31/12/2014 19:18
Afis iet pie nerātnajām...
0 0
31/12/2014 19:19
Pie kā tad vēl ...
0 0
31/12/2014 19:19
a par ko lai neietu?
0 0
31/12/2014 19:34
.ta jau būs Krastmalā))))
0 0
31/12/2014 19:40
a ta krastmala liela
0 0
31/12/2014 19:42
nu gluži netikliela..tautiešji pēc smakas saostas)
0 0
31/12/2014 19:54
no sērijas: "Sēra smaka, sēra smaka!" ?
0 0
31/12/2014 20:03
rudzupuķam būs pa brīvu... nās uz desas smaku... pirmo partiju sataisīju, tagad desa no dārgā gala... )
0 0
31/12/2014 20:08
Jūs kastmalā ēdīsiet???
0 0
31/12/2014 20:09
ne vecus seksam meklesim
0 0
31/12/2014 20:11
Nu tie jau laicīgi jāaizrunā bija...
0 0
31/12/2014 20:16
ub, gan ēdīsim, gan dzersim, gan meldijā takti ar kāju piesitīsim)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 20:32
A pīrādziņus arī kāda ņems līdzi?  Uz svaigi ceptu pīrāgu smaržu var vairāki saskriet   Paskat, V-plēsim jau siekala līdz grīdai no domām vien
0 0
31/12/2014 20:51
Ei nu ei ... kur Tu man šobrīd kādu siekalu redzi???
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 20:57
V-plesi..vai tad tu patiešām no pīrādziņiem atteiktos???  Nu kaut kā neticas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

31/12/2014 20:57
Atkal te ņematies!
Un kad ta svinēšana būs?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas