Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6480

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671069 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
31/12/2014 14:54
..gan jau Rīgas iela saucās)))
0 0
31/12/2014 14:55
100 punkt:)
0 0
31/12/2014 14:56
nez ko viņa tāda lecīga... kad tiktu kuprī, ta gan nomierinātu:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 15:02
Elizabet kā bez Rīgas ielās.:-D
Bļauri nemodini usūrijas tīģeri!:-D
0 0
31/12/2014 15:06
mis, pa kafijai??
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 15:21
Staķikā kapēju?:-D
Uzvedaties jautri lai ir ko palasīt...
Kalaboks beidzot ripos prom.:-P
0 0
31/12/2014 15:29
Kaukur izlasīju, ka šim vakaran visvairāk piestāv koka rotaslietas...,
ta jau ņemšu ošakoka dēlīti un došos ielās kaziņas vai arī aitas meklēt!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 15:33
Koka rotaslietas? Trakumi ! Kurš grib sev rotas lietu - koka dēlīti, iesietu smukā aukliņā? Varu uzdāvināt  Koka karotes ar ir vairumā un kur nu vēl vecais labais koka mīklasrullis   Visu vīriešu sapnis
 Koka krelles  un koka auskari jau vairāk piedien jauniem skuķiem, štrunts ar visiem Kazas gada atribūtiem
0 0
31/12/2014 15:36
af, ļoti zīmīgi, bet man vienc tav dēlīts saplaisāja... nez, ko tas nozīmē?
0 0
31/12/2014 15:40
Tas nozīmē tik to, ka vajag jaunu!!!
0 0
31/12/2014 15:41
nuuuu, man jau ir citi)))
0 0
31/12/2014 15:44
... gadās jau sānsoļi, kā ta bez rezervēm(citiem), tas vienmēr vajadzīgas!!!
0 0
31/12/2014 15:46
bet tie citi ar ir tavi)))))))))))
0 0
31/12/2014 15:46
..jāāāā, redz kā tie gadi iet..un ar atmiņu ar visādi... )
0 0
31/12/2014 15:56
Tu saki...,
tie arī mani..., jau mazliet sabijos,
pirms vēlreiz nepārlasīju..., kas tie - manējie...,
dēlīši..., nu ta jau nav tik traki, var vēl ’ieskapēt’ svaigu!
0 0
31/12/2014 16:01
piebeigšu pārējos, tad varēsi skapēt))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

31/12/2014 16:04
A es vēl abus Afja dāvātos lietoju un labas domas piedomāju... bet neviens nav saplaisājis..
0 0
31/12/2014 16:04
Diez kuri ir tie ’pārējie’, kurus Tu taisies ’piebeigt’???
0 0
31/12/2014 16:07
Oiii..., kā tad tā - piebeigt..., nav viegli!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 16:27
Elizbet, ja ir lieki, taisi no tiem koka rotaslietas, būsi ar atbilstošiem aksesuāriem, ja reiz tā vajag   Būs iemesls tikt pie jauniem, svaigiem dēlīšiem
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas