Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6420

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671066 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 11:59
Vāveri marš Solei izšķūrēt ceļu uz civilizāciju!!!! Un nemaz nepurpini pretī.. sagatavo siksnu, ja nu sāk niķoties/ :D
0 0
31/12/2014 12:00
Oficiālie ziņu avoti: visvairāk esot piesnidzis Siguldā... Solei laikam, tiešām, sūnu ciems... :)
0 0
31/12/2014 12:02
kur tad ta sole jau tik agri dosies???balle tak vakarā..
man piragu kaudze sacepta un jau palēnām plok ..incanti mīkā tā pati kas beķerejā, bet mājas tie pirāgi iznak pilnīgi citādi..
nu ja gaļa cita un tadi ka kraušķigāgi..un es vēl apkaisu ar sezama sekliņām..
0 0
31/12/2014 12:02
Epriel, būtu nu rādījusi piemēru, nevis ar siksnām vicinājusies pa labi un pa kreisi!
0 0
31/12/2014 12:03
Āāāāāā ... seksis jau no paša rīta ...

/klusībā noslauka lielo garo siekalu/
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 12:04
Vāveri es no rīta mājas priekš noslaucīju... tā kā man nav tik daudz tā sniega... var vēsi izbrist :P
0 0
31/12/2014 12:06
fonā bērnibas filma par zolušku..atjaunotaja krāsainaja variantā
0 0
31/12/2014 12:06
... sētnieki no rīta laikam vēl gulēja, bet nu jau paliek tīrāks..., un ne vien atkusnis pie vainas.
0 0
31/12/2014 12:08
Nupat jau atkal pa TV rādās ’’Likteņa ironija... ’ ar visu Ipolitu..., vai nav par agru?
0 0
31/12/2014 12:09
var vēsi izbrist

Epriel, a Tu pamēģini izbrist tā karsti ... nu apmēram kā tai Afa bildītē (bet drīkst jau arī atklātāk)
0 0
31/12/2014 12:09
afa, Ipoļits bija jau vakar..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 12:10
Vāveri, Tu traks vai???? man kaimiņi nesapratīs, ja es itā gorīšos :D :D

Nez kāda ir braukšana pa lielajiem ceļiem??? ķēdes līdzi jāņem jeb var bez??? :D
0 0
31/12/2014 12:11
A kādu jepoļitu jūs te visu laiku centīgi piesaucat?
Esmu ko palaidis garām?
0 0
31/12/2014 12:12
Ķēdes nevajag... ja brauc ar kāpurķēžu traktoru
0 0
31/12/2014 12:13
to kas pižikā mazgājas dušā
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 12:14
Vāveri es tak ar pelēcīti... t.i. lastočku :D :D saskatījos vidjikus kā Kanādā pa ledus ceļu brauc smagie auto... :D
0 0
31/12/2014 12:16
Kakaja gadostj eto vase zalevnaja riba...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

31/12/2014 12:17
Uzliec mārrutkus.
0 0
31/12/2014 12:18
Točno! Gadosķ!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 12:18
/iemet Valletam ar piku/ Nāc ārā pikoties :P Vecais lai tev nākamais gads ar daudz piedzīvojumiem un tā :P
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas