kur tad ta sole jau tik agri dosies???balle tak vakarā..
man piragu kaudze sacepta un jau palēnām plok

..incanti mīkā tā pati kas beķerejā, bet mājas tie pirāgi iznak pilnīgi citādi..
nu ja gaļa cita un tadi ka kraušķigāgi..un es vēl apkaisu ar sezama sekliņām..