Nu tāpēc jau Afis Tev patiesībā vecu kurpju kasti atnesa ... a Tu - televizors, televizors!
00
31/12/2014 13:49
vāveri izdzēsa vai?
00
31/12/2014 13:52
ka izdzēsa, kur izdzēsa, kapēc izdzēsa?
00
31/12/2014 13:52
Kādu vāveri un kur???
Man domāt e-Bete jau svinēt sākusi ...
00
31/12/2014 13:55
Nav ko dikdieņot pie televizoriem..., jāsāk aktivizēties un meklēt kādu Jaunā gada simbolu (Kazu, Aitu), citādāk var sanākt pavadīt visu vakaru ar to pašu TV Ipoļitu!!!
00
31/12/2014 14:03
Negribu aunu!:)
00
31/12/2014 14:05
... galvenais lai pretī nerunā
00
31/12/2014 14:07
galvenais, lai tam aunam nav kauns
00
31/12/2014 14:15
..nav kauns, ka ir auns?
00
31/12/2014 14:18
Arī ...
00
31/12/2014 14:21
bet nevajagot, lai cik mīlīga tāda kaziņa arī izskatõties, turēt šī gada simbolu majās. kaut kur lasīju. ta ka lai kaza paliek kūtiņā vai fermā.bet figūras, bildes, suvenīriņi- tos nevajagot nest istabās... pamatojums jau aizmirsies.