Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6460

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671067 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
31/12/2014 13:45
Nu tāpēc jau Afis Tev patiesībā vecu kurpju kasti atnesa ... a Tu - televizors, televizors!
0 0
31/12/2014 13:49
vāveri izdzēsa vai?
0 0
31/12/2014 13:52
ka izdzēsa, kur izdzēsa, kapēc izdzēsa?
0 0
31/12/2014 13:52
Kādu vāveri un kur???

Man domāt e-Bete jau svinēt sākusi ...
0 0
31/12/2014 13:55
Nav ko dikdieņot pie televizoriem...,
jāsāk aktivizēties un meklēt kādu Jaunā gada simbolu (Kazu, Aitu),
citādāk var sanākt pavadīt visu vakaru ar to pašu TV Ipoļitu!!!
0 0
31/12/2014 14:03
Negribu aunu!:)
0 0
31/12/2014 14:05
... galvenais lai pretī nerunā
0 0
31/12/2014 14:07
galvenais, lai tam aunam nav kauns
0 0
31/12/2014 14:15
..nav kauns, ka ir auns?
0 0
31/12/2014 14:18
Arī ...
0 0
31/12/2014 14:21
bet nevajagot, lai cik mīlīga tāda kaziņa arī izskatõties, turēt šī gada simbolu majās. kaut kur lasīju. ta ka lai kaza paliek kūtiņā vai fermā.bet figūras, bildes, suvenīriņi- tos nevajagot nest istabās... pamatojums jau aizmirsies.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 14:21
Vallet, tā tev vajag par asumiem:-P pa vecā gada nogali nepazaudēt aso mēli...
0 0
31/12/2014 14:25
..aizgāju ārstēt nervus... atgriezīšos vēlu un piedzērusies/vēstulīte vīram
0 0
31/12/2014 14:37
... jāskatās ka pēctam vēl nesanāk fingāli zem acs ārstēt:)
0 0
31/12/2014 14:41
Tautas telpu vajadzētu nedaudz pakvēpināt...

http://www.kasjauns.lv/lv/ zinas/17480...labo-padomi
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 14:43
Ooooo manā ielā notikums... policijas reids... ekh... vajag tumsā, kad ambāļi gonko...
0 0
31/12/2014 14:46
a, ko tu ambāliem kād nagliņ nepamet uz ceļa_
0 0
31/12/2014 14:47
eprieli kura no visām 3 smiltenes ielām ir tava?? laižam uz galvas pilsētu šovakar??
0 0
31/12/2014 14:49
bļaur laikam no ambāļiem būs...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 14:52
Kamēr es pēc naglām tikmēr tracis beidzies!
Bļauri... galvenā ir manējā:-D
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas