Frīn, šoreiz garām... glābēji sniegu netīra, bet man ap māju aptuveni 30cm sakrituši... līdz vārtiņiem celiņu iztīrīju, bet tālāk ir ’’auzas’’... sajūta kā viduslaikos!
00
31/12/2014 11:00
Kur nu tik traki, še, Vecmīlgrāvī viss jau kūst, lai arī bij uzsniguši kādi 8-10 centimetri. Lai gan bieži esmu dzirdējis sakām, ka tie centimetri jau nav galvenais, tik jāzin, kā tos pielietot! Prozit!