Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6400

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671065 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
31/12/2014 01:30
vāver... tik neko nesaki
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

31/12/2014 01:31
Pīrāgus uz nakti! Nē, nu, izlaidušies!!!
0 0
31/12/2014 01:31
..jaaaaaaaaaa, beat, pīiiiirāgi... ira, ira)))
0 0
31/12/2014 01:32
emill..nu tie ir tādi kā nakts pīrāgi...
0 0
31/12/2014 01:32
Aga!
Pīrāgus uz nakti un seksi uz dienu!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

31/12/2014 01:33
Labi. Neaprijiet tik visus. Lai man arī paliek. Es dodos uz dusu:)))
Saldus sapnīšus visiem.
0 0
31/12/2014 04:48
kad es vēl modīšos!hot mēbeles daskrūvēju!beidzamo naudu gan neistērēju!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

31/12/2014 09:37
Nakts  pīrāgi tie paši labākie..Nu gluži kā nakts piens... Labrīt šodienā..Mož rīts gudrāks par vakaru..
0 0
31/12/2014 09:43
labritiņ gada pēdejā dienā!Te viss pieputināts..jaķeras pie pirāgu cepšanas(nu atkal tie pīrāgi)
visiem feini pavadit veco un sagaidīt jauno gadu..!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

31/12/2014 10:33
Labrīt no Sūnu ciema!... lāci vajag.., steidzami vajag Laimes lāci!!..help... vai vismaz sniega šķūri!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

31/12/2014 10:45
Nē, Sole, Tev vajag feinus glābējus, aš veselu brigādi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

31/12/2014 10:51
Frīn, šoreiz garām... glābēji sniegu netīra, bet man ap māju aptuveni 30cm sakrituši... līdz vārtiņiem celiņu iztīrīju, bet tālāk ir ’’auzas’’... sajūta kā viduslaikos!
0 0
31/12/2014 11:00
Kur nu tik traki, še, Vecmīlgrāvī viss jau kūst, lai arī bij uzsniguši kādi 8-10 centimetri. Lai gan bieži esmu dzirdējis sakām, ka tie centimetri jau nav galvenais, tik jāzin, kā tos pielietot! Prozit!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

31/12/2014 11:10
Afi, te jau arī kūst, tikai lēni! , bet man pēc pusstundas uz vilcienu jābrien..aptuveni kā Kūdrā!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

31/12/2014 11:11
Afis iedomājies kā Sole aiz vārtiņiem mēģina sasatikt uz civilizāciju...

Man tikai mājas priekšu bij jāatrok un pie garažas lai lastočku var dabūt laukā
0 0
31/12/2014 11:26
Oiiii..., Sole, ja jau pa Vecmīlgrāvīivēl nemana ’’šķūres’’, ta kas tais tālajos miestos tīra ceļus?
0 0
31/12/2014 11:55
Uhh ... cik labi, ka man neko un nekur šķūrēt nevajag
0 0
31/12/2014 11:57
... pie tā bilžuka varētu arī ’’piešķūrēt’’...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

31/12/2014 11:58
Foršs bilžuks:)
0 0
31/12/2014 11:58
Afi,
hmmm ... nudien, nevaru neko iebilst ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas