Skatos "valstī viss ir kārtībā" un smejos, cik trāpīgi šie izsakās par prominencēm Puncis pilns ar visādiem gardumiem, vēl tik šampuks jāiedzer tai brīdī, kad skaitīs sekundes un vecais būs veiksmīgi aizvadīts, ierakstīts pagātnē
00
01/01/2015 03:45
iestājies jaunais gadiņš, nut ik godam sāķam šõ dzīvot, un sāksim šo gadiņu ar vienu veselīgu jauku nomizīti. ar labu nakti!