Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6580

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671073 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
31/12/2014 22:05
galam.
0 0
31/12/2014 22:10
Jāuzliek plāksterīts.
0 0
31/12/2014 22:12
šitam galam ar plāksteri nav līdzēts
0 0
31/12/2014 22:15
Tad jāpieņem nopietnāki mēri...
0 0
31/12/2014 22:17
tur jau tas suns aprakts, ka mēri izbeigušies ..
0 0
31/12/2014 22:20
Jēziņ, nu nevar tak to VP aizrunāt.
0 0
31/12/2014 22:24
Un tikai tagad pamanīji?
0 0
31/12/2014 22:28
Aga, iedzēru šampi un pamanīju...
0 0
31/12/2014 22:35
Japp ... ’acu gaišums’ dod efektu
0 0
31/12/2014 22:43
Un vispār, forš bija Sipeniecei jaunais raidījums.
0 0
31/12/2014 23:17
nu kas i’, ko?
kur visi iekrituši kā žīdi pa Miķeļiem?
Vai tiešām ar pīrādziņiem niekojas?
0 0
31/12/2014 23:20
es tepat, jasagaida ko Laimdota sacīs un jaiet krākt
0 0
31/12/2014 23:22
Un tiešām ceri ko jaunu izdzirdēt?
0 0
31/12/2014 23:23
Labsajūtā, kā pieēdis runcis, bauda gada beigas.
0 0
31/12/2014 23:24
neceru, bet vajag..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 23:29
Skatos "valstī viss ir kārtībā" un smejos, cik trāpīgi šie izsakās par prominencēm  Puncis pilns ar visādiem gardumiem, vēl tik šampuks jāiedzer tai brīdī, kad skaitīs sekundes un vecais būs veiksmīgi aizvadīts, ierakstīts pagātnē
0 0
01/01/2015 03:45
iestājies jaunais gadiņš, nut ik godam sāķam šõ dzīvot, un sāksim šo gadiņu ar vienu veselīgu jauku nomizīti. ar labu nakti!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

01/01/2015 08:08
Labrīt 2015 gadā, es arī beidzot dodos sust!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/01/2015 09:11
Labrīt, tiem kas jau modušies, jau jaunajā gadā!
0 0
01/01/2015 09:47
Labrit Jaunajā gadā!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas