Labrīt! Atskaitos, ka esmu dzīva un pie samērā labas veselības..paldies sveicējiem, atvainojos tiem, kas zvanīja naktī, nu nevarēju es tajā troksnī neko sadzirdēt! nu beidzot esmu mājās un laikam iešu drusku pagulēt!
00
01/01/2015 12:58
sole, sveicieni
00
01/01/2015 12:59
Nu nezvanīju naktī, tas tak nav pieklājīgi..., bet tagad gan... APSVEICU vārdadinā!!!