Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7060

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671121 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 16:21
es arī tikla.vot!
0 0
03/01/2015 16:22
lauciniec, domā, ka šis uz tam nedaudz izvirtušajām?hmm, tad jau laikam es arī par garlaicīgu... nu lab, ka ne- ta ne..gaidīs tālāk... būs arī manā ielā.kaut kad.
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 16:23
.. tātad, Tu, Fraise,  arī nederēsi.. vari neraklamēties. te puisis ar prasībām pret dzīvi..
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 16:23
.. tātad, Tu, Fraise,  arī nederēsi.. vari neraklamēties. te puisis ar prasībām pret dzīvi..
0 0
03/01/2015 16:24
Prasības ir katram cilvēkam, tas normāli.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

03/01/2015 16:24
Fraise, jaukā meitene, paldies Tev par jauko kompāniju baudot kulturālu pasācienu!
0 0
03/01/2015 16:24
Lizet, tīri labi zinu par to aizsenumu, tas peserese citāts bija domāts tik kā neliela ilustrācija
0 0
03/01/2015 16:25
tulīt mērīsies kura tikla un kura neTIKtikla
0 0
03/01/2015 16:26
VP varēs te rindā testēt tos tievumus/resnumus un tiklumus/netiktiklumus
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 16:27
tikluma mēritājskalu studijā!
0 0
03/01/2015 16:27
jā, mērīsies.
0 0
03/01/2015 16:27
saplēsisim pašu vplēseju..mēridamās
0 0
03/01/2015 16:29
Es jau tik kastes plēšu...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 16:31
pag, jautājums, ko viņš pats taisās mērīt...
0 0
03/01/2015 16:33
ne to jau neplēsīs gan, viens vien jau te palicis, pārējie džeki kaut kur vispār izkūpejuši, nav pat to ikdienišķo pļāpātāju... vai tiešām mēs-sievietes šos enerģētiski nomācam, un šie vienkārši izbeidzas?
0 0
03/01/2015 16:34
fraise, Tu nezini kas ar elizabeti???aizdomigi te neradās
0 0
03/01/2015 16:36
Nea ... pavērošu, kā jūs te mērīsieties ... ar tiklumiem utt ...
A to ’mērīšanos ar’ tikai mūždien vīriešiem pieraksta
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 16:54
es paiešu malā..
0 0
03/01/2015 16:57
Nekā nebija! Nāc uz plača
0 0
03/01/2015 16:57
fuu, viena konkurente mazāk, labi, ka pati atkāpās...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas