lauciniec, domā, ka šis uz tam nedaudz izvirtušajām?hmm, tad jau laikam es arī par garlaicīgu... nu lab, ka ne- ta ne..gaidīs tālāk... būs arī manā ielā.kaut kad.
ne to jau neplēsīs gan, viens vien jau te palicis, pārējie džeki kaut kur vispār izkūpejuši, nav pat to ikdienišķo pļāpātāju... vai tiešām mēs-sievietes šos enerģētiski nomācam, un šie vienkārši izbeidzas?
00
03/01/2015 16:34
fraise, Tu nezini kas ar elizabeti???aizdomigi te neradās
00
03/01/2015 16:36
Nea ... pavērošu, kā jūs te mērīsieties ... ar tiklumiem utt ... A to ’mērīšanos ar’ tikai mūždien vīriešiem pieraksta