Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7100

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671126 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:27
vai pēc zvaigznes pierē?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:28
Guci... vari lūdzu receptītes vienkāršu atstāstu!!
0 0
03/01/2015 17:30
es vairs nebig piparkukas..patiesiba jau negribēju jau kādu dienu pirms ZS..kaut pati necepu..
tagad negribes līdz gada beigam..
0 0
03/01/2015 17:31
Sol, kur balodim piparkūku iebāzt ... nu izvēle jau nav liela
Varbūt labāk aizlīmē šim knābi ar skoču?
(savādāk māc mani aizdomas, ka jamā vairs nebūs īsti baudāma)
0 0
03/01/2015 17:33
sole, ar kārtojumiem rīkojas tāpat kā ar rupjmaizi..bet nu tur atkal vajag putukrējumu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:36
kārtojums varētu būt garšīgs, tik jādomā-kādu skābu zapti tur ielikt pa vidu..un varbūt to putukrējumu var ar biezpienu, vai jogurtu atjaukt-lai nav tik saldi un trekni..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

03/01/2015 17:36
Jā... un gastarnomiskās izvirtības turpinās... Labvakar!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:39
sveika, Ixxe!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

03/01/2015 17:41
Sveika Sole! 
Tad rīt tiekamies???
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

03/01/2015 17:41
Man ar vaicājiens par to atpazīšanu. Un tusēs kur, pagrabā, vai lielajā vidusstāvā?
0 0
03/01/2015 17:44
sol, a sol, a man atkal gadu nemazgāta galva... ko darīt, baisais slinkums
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:45
Es ļoti gribu, bet saku godīgi-ja būs baigi sūdīgs laiks-mans nebūs , jo man paliels gabals ar kājām līdz stacijai, nepavisam negribas samirkt... un pēc tam saslimt-man tagad jāuzmanās, jo nav kam mani pēc tam aprūpēt
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

03/01/2015 17:50
Nu kā paši meitieši grib un izvēlas... Mans būs gatavs sabučot no 12.00 Par vietu - tas jau laikam būs skatāms uz vietas... Rakstiet privāti telef. Nr un laiku ap cikiem man uzzvanīt. Tad jau atradīsimies...
0 0
03/01/2015 17:56
pag, taisījās te visas mērīties ar tiklumiem, biklumiem un ko tik vēl ne ... i kur palikās???
0 0
03/01/2015 17:57
Joprojām taisās.
0 0
03/01/2015 17:59
nu nekautrējieties tak ..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

03/01/2015 17:59
Vāver-p., vai tiešām TAISĪJĀS??? varbūt grasījās... un kādi ir normatīvi???
0 0
03/01/2015 18:05
kas bij vakar, tas vakar arī lai paliek... šodien jauna bilde iekša.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 13700

03/01/2015 18:06
Un kas vēl zin, kas meitukiem rīt būs prātā, tā te izskatās
0 0
03/01/2015 18:08
Vai ne, maiybex.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas