Guci... vari lūdzu receptītes vienkāršu atstāstu!!
00
03/01/2015 17:30
es vairs nebig piparkukas..patiesiba jau negribēju jau kādu dienu pirms ZS..kaut pati necepu.. tagad negribes līdz gada beigam..
00
03/01/2015 17:31
Sol, kur balodim piparkūku iebāzt ... nu izvēle jau nav liela Varbūt labāk aizlīmē šim knābi ar skoču? (savādāk māc mani aizdomas, ka jamā vairs nebūs īsti baudāma)
00
03/01/2015 17:33
sole, ar kārtojumiem rīkojas tāpat kā ar rupjmaizi..bet nu tur atkal vajag putukrējumu
kārtojums varētu būt garšīgs, tik jādomā-kādu skābu zapti tur ielikt pa vidu..un varbūt to putukrējumu var ar biezpienu, vai jogurtu atjaukt-lai nav tik saldi un trekni..
Es ļoti gribu, bet saku godīgi-ja būs baigi sūdīgs laiks-mans nebūs , jo man paliels gabals ar kājām līdz stacijai, nepavisam negribas samirkt... un pēc tam saslimt-man tagad jāuzmanās, jo nav kam mani pēc tam aprūpēt
Nu kā paši meitieši grib un izvēlas... Mans būs gatavs sabučot no 12.00 Par vietu - tas jau laikam būs skatāms uz vietas... Rakstiet privāti telef. Nr un laiku ap cikiem man uzzvanīt. Tad jau atradīsimies...
00
03/01/2015 17:56
pag, taisījās te visas mērīties ar tiklumiem, biklumiem un ko tik vēl ne ... i kur palikās???