Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7140

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671130 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/01/2015 22:40
Kad modīsies, nodošu, lai gan jamais jau pats to buču nolasīs, tik slinks rakstīt  Bet vispār jau kaut kāds sailgojiens ir gan, tas tiesa.
0 0
03/01/2015 23:01
Uuuuu, no manis arī ļično sabučajiens Emīlijai un Protamam! 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 23:02
Lia, tev ar no manis -viens kārtīgs čmoks!!..ļično!!
0 0
03/01/2015 23:03
Sol, iedzeram?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 23:05
ui, māsa... es knapi esmu atjēgusies no jaungada balles!!... bet ar tevi vienmēr-skōll
0 0
03/01/2015 23:07
Jums abām pa vakara čmokam!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 23:08
Ube..rīt dabūsi čmoku dzīvajā!..ja vējš mani neaizpūtīs... te pūš vēl trakāk, nekā vakar.
0 0
03/01/2015 23:10
Nu saņemies...
0 0
03/01/2015 23:10
Ek, kā gribētos rīt ar jums... bet nesanāks
0 0
03/01/2015 23:11
Lia, viens klunkšķis būs uz Tavu veselību!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 23:12
Lia, kas par štelli?..brauksi kur citur?
0 0
03/01/2015 23:15
Obligāti ieklunkšķiniet!!!  Man bik veselības problēma... rīt uzvedīšos smuki un nekur nevazāšos, jo līdz pirmdienai jāsalāpās 
0 0
03/01/2015 23:18
Eu, bet vajag baļļuku... un obligāti ar ģitāronkuliņu - lai var uzdziedāt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 23:19
vajag gan, noteikti!
0 0
03/01/2015 23:42
Kvasitajas ibitit. Es ta ari neponel(laikam vecums), kas ir emilija, un kam ko nodos, ko modinas... moska pietiek tos nikus mainit, savadak bezpridels.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

04/01/2015 05:09
Hi, hi... Jaungadbučas Emīlijai un Protams!!!  
Valets, Emilija un Protams nikus nemaina... seni kā mūžības un labi kā nostāvējies vīns!!!
0 0
04/01/2015 05:46
Ah tad sastavejusies opisi un omites atgriezas.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

04/01/2015 07:17
Valet, sastāvējies laikam vien esi pats...  
Vērtība visam tik aug ar gadiem... Retro (ko gan nevar teikt par Protamu un Emiiliju) visūr ir cienā...  
0 0
04/01/2015 09:32
labritiņ, te atkal ziema..viss balts
0 0
04/01/2015 09:33
labritiņ, te atkal ziema..viss balts
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas