Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7180

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671133 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

04/01/2015 11:53
Dažiem līdz, ja karstā aukstā pamīšus kājas liek un tad vilnas zeķes un zem segas čuču... ;)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 12:11
Lai nu Ixxis nedusmojas, bet es šodien no mājas ārā nekustēšu..., gan jau šī nav pēdējā reize, kad būs LV.
0 0
04/01/2015 12:12
es gan tieši šodien kustēšu, bet ne līdz Lido
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 12:14
trakais Anksi, vai tad pie jums nav sniegputenis?
0 0
04/01/2015 12:15
Beigas, Ixxi viena ok vientulja tur sedes, lielas asaras rites par vinas vaigiem,  padaridamas kafijas rugto garsu saljanu.
0 0
04/01/2015 12:15
Oi, aizmirsu smailjiku ielikt
0 0
04/01/2015 12:17
nebūs tik traki, zinu pāris tautiešu, kuri aizbrauca uz Rīgu, pie ixxi, es sveicienus līdzi sadevu, lai aizved siltus.ta ka notiks burziņs po ļubomu, ne no biedrīšu skaita ap galdu omulība rodas.
0 0
04/01/2015 12:17
sol, ir ir..bet es jau tikai līdz mašinai..
0 0
04/01/2015 12:18
skaidrs
0 0
04/01/2015 12:21
bet pa tv arī nekādas jautrības. Dievkalpojumu raida.ekk, ies laikam krimiķi palasīt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 12:28
dzīvotu es Rīgā, noteikti aizvilktos pa visu puteni, bet man vēl stunda ar vilcienu..un līdz tam vilcienam aptuveni km..pa sniega šļuru... nē, šoreiz man mans krekls tomēr tuvāks!
0 0
04/01/2015 12:32
sole nu ja būtu randinjs ar sapņju virieti tad jau aizviktos.. citadi tiešam saudzē sevi
kaut tads virietis pats piebrauktu pie namdurvim
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 12:33
Anks, tev tūlīt piebrauks?
0 0
04/01/2015 12:33
... to tik zina...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

04/01/2015 12:55
kataklizma pēc vēja... noraustās elektrība un ūdens pļurkt... labi, ka ir nz krājumi kapejas ūdenim... :D
0 0
04/01/2015 13:23
Sveiki! Atkal tie baltie sū.. no gaisa krīt. :)) Atcerējos, ka vienā ziemā dažus gadus atpakaļ, kad bija nenormāli daudz sniega, tad šādi tekstiņi te bija.;)
0 0
04/01/2015 13:28
Sveicieni ixxim!:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 13:39
pie mums drusku pierima, laikam jāiet notīrīt, lai vēlāk nepiesalst, citādi būs slidotava durvju priekšā!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

04/01/2015 14:19
ja agresīvajam dupsim būtu lielisks seksiņš, tad viņai būtu pojibeņ, kad sniegu notīrīt
0 0
04/01/2015 14:42
Šis tā noņēmies laikam snigt visu dienu, diži šķūtēt nav jēgas, jo tūdaļ jau ir vietā.un tā ķēpa kas uz zemes klājas, to par sniegu saukt var tikai no attāluma, tuvplānā tas ir ūdeņaini sniegains pļurzis.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas