Beigas, Ixxi viena ok vientulja tur sedes, lielas asaras rites par vinas vaigiem, padaridamas kafijas rugto garsu saljanu.
00
04/01/2015 12:15
Oi, aizmirsu smailjiku ielikt
00
04/01/2015 12:17
nebūs tik traki, zinu pāris tautiešu, kuri aizbrauca uz Rīgu, pie ixxi, es sveicienus līdzi sadevu, lai aizved siltus.ta ka notiks burziņs po ļubomu, ne no biedrīšu skaita ap galdu omulība rodas.
00
04/01/2015 12:17
sol, ir ir..bet es jau tikai līdz mašinai..
00
04/01/2015 12:18
skaidrs
00
04/01/2015 12:21
bet pa tv arī nekādas jautrības. Dievkalpojumu raida.ekk, ies laikam krimiķi palasīt.
dzīvotu es Rīgā, noteikti aizvilktos pa visu puteni, bet man vēl stunda ar vilcienu..un līdz tam vilcienam aptuveni km..pa sniega šļuru... nē, šoreiz man mans krekls tomēr tuvāks!
00
04/01/2015 12:32
sole nu ja būtu randinjs ar sapņju virieti tad jau aizviktos.. citadi tiešam saudzē sevi kaut tads virietis pats piebrauktu pie namdurvim
kataklizma pēc vēja... noraustās elektrība un ūdens pļurkt... labi, ka ir nz krājumi kapejas ūdenim... :D
00
04/01/2015 13:23
Sveiki! Atkal tie baltie sū.. no gaisa krīt. :)) Atcerējos, ka vienā ziemā dažus gadus atpakaļ, kad bija nenormāli daudz sniega, tad šādi tekstiņi te bija.;)
ja agresīvajam dupsim būtu lielisks seksiņš, tad viņai būtu pojibeņ, kad sniegu notīrīt
00
04/01/2015 14:42
Šis tā noņēmies laikam snigt visu dienu, diži šķūtēt nav jēgas, jo tūdaļ jau ir vietā.un tā ķēpa kas uz zemes klājas, to par sniegu saukt var tikai no attāluma, tuvplānā tas ir ūdeņaini sniegains pļurzis.