Šodien, šķirstot baznīcas dziesmu grāmatu, izlasīju, ka Jēzuliņam tie tuvākie un mīļākie ir tie grēcinieki... Tiešām nomierinājos... P.S. bučas Solei, Liai, Ixsei, un pārējām ar
mani krievu tautības kaimiņi uz svētkiem atstiepa vairākas burkas ar neeeeeeenormāli garšīgiem marinētiem tomātiem ..un sālītos gurķus!!... es tādus neprotu uztaisīt!... ēdu un kaifoju..