Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7280

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671148 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
05/01/2015 13:33
Ixxi, nebrēc ar gaužām asarām, bet dari tos ...  
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 13:33
Nesanāk... visi taču čakli strādā...
0 0
05/01/2015 13:34
Vai tiešām?
Nevar būt ... nekādas kārtības ...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 13:37
Nu tieši tā... es jau ar par to pašu... atbraucu izklaidēties un ... čušššššssss
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/01/2015 13:40
VP, Tev jālabo situācija, lai Ixxi var doties uz māju smaidīga un apmierināta, ar nerātni zibošām actiņām.
0 0
05/01/2015 13:41
Vot nesaprotu ļautiņus, kam prieks 1-dienas diena, turklāt pēc gariem svētkiem, strādāt ...
bet vispār jāsāk mosties ... moš ’to Sīmaņa dienu pasvinēt?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

05/01/2015 13:43
Svinēt jau varētu bet starteris nobeidzies.:-)
0 0
05/01/2015 13:44
Nu tad vismaz atzīmēt šo faktu - lai šim viegla pārtapšana citā metālizstrādājumā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/01/2015 13:45
VP, prieka nekāda, bet pienākums sauc. Nado Fedja.
0 0
05/01/2015 13:48
Fedju ziepēs!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 13:54
Nu jā... vēl i Fedju ziepēs, pēc tam Vaņu utt... un kas tad paliks???
0 0
05/01/2015 13:55
... paliks nedarbi ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

05/01/2015 13:55
ziepes paliks... Un vēl cerība par sniegu
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 13:58
Nedarbi, cerība... nekādas baudas... grrr.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

05/01/2015 14:02
Paliks Vera, Nadeždai Ljubov.
0 0
05/01/2015 14:03
Nerūc. Visam ir sava secība.
Cerība ... nedarbi ... un beidzot BAUDA!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 14:04
Atkal te omi mēģina uz nepareizu orientāciju vedināt... ni ni puikiņas... tas naf priekš omes...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 14:04
Vāver-p., Tu tā saki??? kaut kā neticās...
0 0
05/01/2015 14:05
Ome, ziniet, atradusies ...
Ak tad Tev tās trīs meitenes iekārojamas nelikās?
Tad paliec vien pie mana ierosinājuma
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

05/01/2015 14:06
Kaut kā sūdīgi atskan.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas