VP, Tev jālabo situācija, lai Ixxi var doties uz māju smaidīga un apmierināta, ar nerātni zibošām actiņām.
00
05/01/2015 13:41
Vot nesaprotu ļautiņus, kam prieks 1-dienas diena, turklāt pēc gariem svētkiem, strādāt ... bet vispār jāsāk mosties ... moš ’to Sīmaņa dienu pasvinēt?