Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7260

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671139 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 11:01
Superīgi, satiku vēl Emīliju... Šoreiz mana vizīte Latvijā ir izdevusies!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/01/2015 11:03
Japs, beidzot arī manas darba gaitas ir atsākušās.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 11:03
nu, forši..Čiku nesatiki?..tā tak ar vēl turpat Jelgavā
0 0
05/01/2015 11:10
Zviukt, zviukt, slepem dziedot, un priecigi spiekdams, ieslepo diskusa.
Nu ja, kads jau satiekot kadu bistro jut ka dzive izdevusies.
Tad skandinot uz ermonikas melodiju par to ka uzsniga sniedzins balts, aizsljuc iekarot kalnu.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

05/01/2015 11:11
Izkaisa pelnus :D :D vallet rimsties nu... te vēl nekāda slēpošana nesanāk...
0 0
05/01/2015 11:13
Ekh, labprāt svilpojot laistu Valeta slēpju sliedēs uz kalnu, bet skarbā dzīves realitāte ir iemetusi mani biroja krēslā un nelaiž ārā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

05/01/2015 11:13
Valetam vajadzētu bērnu grāmatiņas rakstīt. Jautri:))
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 11:20
Nu jā... grāmatiņas, grāmatiņas... mazu bērnu dāvaniņas...
0 0
05/01/2015 11:38
Kaut kas atkal lēnām birst no debesīm. baltas pārslas pārslo un krīt. jā, un dziļi tām viena alga- gribam mēs tās, vai negribam.krīt tik un krīt, un klājas pāri visam, kas pagalmos un sētmalēs.būs kupenas? nebūs? izkusīs. paliks līdz martam? cik daudz jautājumu.
0 0
05/01/2015 12:24
te snieg maz..un saule spid
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

05/01/2015 12:53
Tā beidzot izbeidzās starteris. Kāds negrib nomazgāt man auto?
0 0
05/01/2015 13:12
Ceri, ka tad nobeigsies arī bremzes, un varēs mierīgu sirdi uz tolmetu vest?
0 0
05/01/2015 13:18
Sonic, kāda jēga mazgāt, līdz vakaram tāpat būs dubļains
0 0
05/01/2015 13:24
Sveiki! Auto sestdien nokāvu... aizvilka līdz sevisam... bet nu jau ir gatavs, var doties darbos.:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/01/2015 13:25
Rit, labāk doties ne-darbos.
0 0
05/01/2015 13:27
Nu beidzot viens prātīgs vārds!!!
0 0
05/01/2015 13:28
Mjā... iespējams, bet laiks beidzās... jāsāk strādāt... nedarbiem nav laika.:(
0 0
05/01/2015 13:29
Laiks pēc savas būtības ir bezgalīgs, tātad nu nekādi nevar beigties ... vajag tik jamo atbilstoši iedalīt

Starp citu:
no rīta nevarēju saprast - a ko tik ļooooooti miegs nāk ...
Tikko paskatījos kalendārā un pieleca - šodien tak Sīmanim goda diena ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/01/2015 13:30
VP, es ne vienu vien prātīgu vārdu esmu teikusi.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 13:32
 ... Gribu nedarbus...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas