nu, forši..Čiku nesatiki?..tā tak ar vēl turpat Jelgavā
00
05/01/2015 11:10
Zviukt, zviukt, slepem dziedot, un priecigi spiekdams, ieslepo diskusa. Nu ja, kads jau satiekot kadu bistro jut ka dzive izdevusies. Tad skandinot uz ermonikas melodiju par to ka uzsniga sniedzins balts, aizsljuc iekarot kalnu.
Nu jā... grāmatiņas, grāmatiņas... mazu bērnu dāvaniņas...
00
05/01/2015 11:38
Kaut kas atkal lēnām birst no debesīm. baltas pārslas pārslo un krīt. jā, un dziļi tām viena alga- gribam mēs tās, vai negribam.krīt tik un krīt, un klājas pāri visam, kas pagalmos un sētmalēs.būs kupenas? nebūs? izkusīs. paliks līdz martam? cik daudz jautājumu.