Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7160

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671133 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/01/2015 10:23
Labrīt..Laicņš gan tāds, ka degunu negribas ārā bāzt..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

04/01/2015 10:26
Uzsniga sniedziņš balts un zemei palika silti...

Nu ko startējam ar slēpēm kamēr var :D :D

Izlasīju preses virsrakstos, kad atkal sola traku vēju... brrr
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/01/2015 11:08
Vakar vējš bija, bet tāds silts..Riksīti laižot pa parku, neuzvilku cimdus rokā..takš rokas nenosala..Bet šodien tā piesardzīgi skatos, vai maz vares iziet ..Bet ceru, ka uz vakaru būs labāks..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

04/01/2015 11:11
Dolče ar papēdenēm riksītī no pasta laidusi :P :D :D Būtu slēpes pasūtījusi... ekh tagad noderētu :D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/01/2015 11:15
Nu nez, vakar ar slēpēm pa pliku asflatu nekur neaizlaistu, līdz mājām jau būtu noēvelētas... Un šon ar vel nav tik daudz tā sniega..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 11:16
Dolče, tad dabūji tās kurpes, vai nē?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/01/2015 11:17
Dabuju, dabuju.. Papēži vietā, varēs dancāt..
0 0
04/01/2015 11:25
šodienas sniegs tikai priekš sniegavīru lipināšanas,  un man akūti vajag kādus egļu zarus. nez kur Rīgā drīkst iet un salauzt? slims cilvēks palicis ar šitādu ziemu.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

04/01/2015 11:25
fraise - ko šodien akūti darīsi ar egļu zariem?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

04/01/2015 11:29
Nedomāju, ka vispār pilsētas teritorijā drīkst zarus lauzt, bet var mēģināt.

Var pagaidīt, kad kāds egli izmet :D
0 0
04/01/2015 11:30
Ixxi, a ti cjo uz manim ruc, pati taks uzrakstiji, ka vini ir sastavejusies, un ja parekina, ka Tava vecuma, tad vel pieplusojam omisu, ok opisu statusu.
0 0
04/01/2015 11:33
cherry, gudri cilvēki saka, ka vajag kāju vannītes ņemt uz egļu zaru uzlējuma, noņemot saaukstēšanos uz reizes. lūk tieši to man šodien akūti vajag.slims, beigts, pavisam vārgs.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 11:35
nu, domāju, ka tik daudz..to saujiņu var pat no kaimiņa dzīvžoga, ar šķērītēm..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

04/01/2015 11:35
fraise - ja nav citas izejas, tad var nopirkt drogās to skuju uzlējumu, ko piešaut ūdenim klāt...
0 0
04/01/2015 11:44
ahā, doma laba, paldies jums. kāds tas ir- tas skuju uzlējums- ta kā šķidrums kaut kāds? vannas eliksīrs?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

04/01/2015 11:45
man liekas, ka tā arī saucas - skuju ekstrakts vannām un zaļas krāsas pudelīte... Protams, ja kaut kas nav maniījies.;))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2015 11:45
man domāt tas vannā lejamais neko nedos, tad vajag vismaz terpentīnu... vai terpentīna ziedi..pēc mērcēšanas.
0 0
04/01/2015 11:46
Uzsniga sniedziņš balts un ... kājām palika slapji ...  
Dzīves realitāte ... skarbā ...  
0 0
04/01/2015 11:46
vel varetu derēt sinepes..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

04/01/2015 11:47
vai sinepju pulveris vilnas zeķītēs...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas