Vakar vējš bija, bet tāds silts..Riksīti laižot pa parku, neuzvilku cimdus rokā..takš rokas nenosala..Bet šodien tā piesardzīgi skatos, vai maz vares iziet ..Bet ceru, ka uz vakaru būs labāks..
šodienas sniegs tikai priekš sniegavīru lipināšanas, un man akūti vajag kādus egļu zarus. nez kur Rīgā drīkst iet un salauzt? slims cilvēks palicis ar šitādu ziemu.
Nedomāju, ka vispār pilsētas teritorijā drīkst zarus lauzt, bet var mēģināt.
Var pagaidīt, kad kāds egli izmet :D
00
04/01/2015 11:30
Ixxi, a ti cjo uz manim ruc, pati taks uzrakstiji, ka vini ir sastavejusies, un ja parekina, ka Tava vecuma, tad vel pieplusojam omisu, ok opisu statusu.
00
04/01/2015 11:33
cherry, gudri cilvēki saka, ka vajag kāju vannītes ņemt uz egļu zaru uzlējuma, noņemot saaukstēšanos uz reizes. lūk tieši to man šodien akūti vajag.slims, beigts, pavisam vārgs.