Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5660

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671089 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 22:32
man laikam xxy nebūs... a vispār jāpameklē.mož ir arī.
0 0
28/12/2014 22:32
fraise acim redzot ieduura man sirdii
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 22:32
da nu tos idiņus, ..lai tusē savā starpā..es tik domāju, kā te ar to valsts valodas likumu?..nav jāievēro?
0 0
28/12/2014 22:35
nu mees jau vairak, vai mazaak protams krieviski, tik tie dolbajobi bairaak par savu bu un mee nesaprot...
0 0
28/12/2014 22:35
v.>
0 0
28/12/2014 22:38
nu jau nu jau... man līdz tavam duršanas līmenim vel augt... cik ilgi man ar to rozā vēl mugura dzelsi?
0 0
28/12/2014 22:39
un vot tā, vāverplesis man neko neizvilka.ekkkkk
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 22:39
Frais, ja tev ir Lattelecom virszemes TV, tad tev jābūt XXY kanālam!
0 0
28/12/2014 22:41
soliit, nē te lejā ir Viasat...
0 0
28/12/2014 22:46
Koka Kazas gads jau stāv tepat pie sliekšņa. Atšķīrībā no intelektuālā un viltīgā Zirga, Kaza ir krietni naivāka, vairāk uzticas apkārtējiem, taču arī spītīgāka- tieši tāpēc nākošajā- 2015.gadā būs daudz grūtāk risināt būs strīdus un konfliktus. Kazai trūkst elastības un diplomātijas, taču ir milzum daudz veiksmes un izdošanās.
0 0
28/12/2014 23:16
nu vai tiešām solīdas sievietes masu horoskopiem tic -un, ja individualiem -tad pēc kāda laika -vecmātes pulksteņa, dzemdību nodaļas, jeb vēl kāda -astrologi tak saka, ka jāzin dzimšanas laiks līdz minūtei
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 23:19
Fanelopsi..un kam tic solīdas sievietes?
0 0
28/12/2014 23:38
tikai un vienīgi savai intuīcijai
0 0
28/12/2014 23:44
Vai solaris nepiekrīt šādai versijai?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 23:48
vispirms gribētos dzirdēt -kas tad ir solīda sieviete, ..vai es maz atbilstu tādai definīcijai, un tad attiecīgi varētu sniegt atbildi!
0 0
28/12/2014 23:49
Nu ko, apdāvinātās un apdāvināmās ... kas jauns šai draiskajā smilšukastē no tā brīža līdz šim?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 23:50
VP..es skatos veco komēdiju Senjors Robinsons..un nesaprotu-par ko es tur tā varēju zviegt bērnībā??!!
0 0
28/12/2014 23:50
Jā, Sole! Solīdās sievietes paraugeksemplāru fiksi studijā pie ziņojumu dēļa! Lai visi zina - kto jesķ kto ...  

Par ko, par ko ... da bērnībā zālīte zaļāka un pieejamāka bij - vot par ko


Un tās, kurām nav XXY kanāla, lai pameklē kanālu XXX ... nenožēlosiet
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

29/12/2014 04:01
Labrīt, agrā pirmdienas rītā, kurš izrādījies pēdējais šajā gadā.
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

29/12/2014 05:23
pirmdiena... ir klāt un varu piekrist, ka pēdējā šajā gadā... šorīt sasmējos un uzjautrinājos:))... vienam gudrītim zem ne īpaši ineteresanta feisa bija rakstīts... dāvinu seksu:))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas