Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5680

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671017 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 08:44
Labrīt!
Bet man šorīt pastkastītē ’’melnais mīklas rullītis’’’... skaista dāvaniņa-liels paldies devējai... gan jau atdosies!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 08:45
Aiz loga -10, ... šodien suminām Solveigas!!
0 0
29/12/2014 09:29
nu labritiņ, jau salidzinoši mierīga naktc..ķimija strādā..kafiju vēl negribas dienā kad sagribēsies, tad jau tad būšu vesela..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 09:31
Anks, prieks dzirdēt, ka ir labāk!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

29/12/2014 09:53
Cik labi, ka tās garās brīvdienas ir beigušās:) Nu, bet nākošās jau tepat vien ir.
0 0
29/12/2014 09:54
Sabi, pieļauju, ka viņam tas sekss pašam vajadzīgs vairs nav, tāpēc arī dāvina ...

Anksi, kauj tos vīrusus un sievusus nost!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/12/2014 10:12
sveikiņi ziemiņā!
0 0
29/12/2014 10:15
akk, lizettiņa, nu dabūsi piparus, no kādiem, kas necieš tik daudz deminutīvu!!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 10:19
Izrādās švaka jautrība bijusi ap to lielo balsošanu... ielīdu palūrēt, bet tur uzrakstīs, kad viss esot beidzies... vai vai vai...
0 0
29/12/2014 10:23
/ievelkas salaplēsis ar kaujā cietušu dāvanu maisu/
Nju, kam te piparus??? moš starp žagariem arī tie vēl aizķērušies?

Eprielim varu piedāvāt mazo ultraportatīvo daudzfunkcionālo melno mīklas rullīti ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 10:24
A riekstu nav????????
0 0
29/12/2014 10:25
Man ta nepatik, kad raksta papucit, mammucit, masinit, un parejie ljuli pjulji... luk nepomnju, kurs no tantukiem so rakstija?
0 0
29/12/2014 10:25
Wow! Reiz jau teicu - nu riktīgs vāvers tā Eprieli ir
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/12/2014 10:26
sniedziņš snieg, vējiņš pūš, tautietīši labiņi un sirsnīgiņi gatavi otram piegājieniņam jaungadiņā(dāvaniņu sakarā)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 10:27
Valetts_ Valletiņš :D Tu ļočenē tiec iekšā vai ir liels pārsvars?????

Vāverplēsi nepļurksti, bet birdini riekstus... vēlams lazdu :P
0 0
29/12/2014 10:27
Lizet ... neuzprasies ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/12/2014 10:29
uz dāvaniņām-vienmēr, v-plēsi!
0 0
29/12/2014 10:29
tikai nebirdini spiras, ja?
0 0
29/12/2014 10:31
Rieksti ... rieksti ... paskaties, kā maisu sapluinījušas tās vāveres jau čiekurus sev tīkamās krāsās meklēdamas ...
Kaut kas iz-virtuāli līdzīgs riekstiem vienā komplektiņā noteikti ka bija ...  
... a ja nepatiks - ar olām varu kaut nomētāt (ir gan man pamatotas aizdomas, ka jamās ir labākajā gadījumā ne pirmā svaiguma)
0 0
29/12/2014 10:32
labriitinj, valetinj, eprieliit, lizetinnj... cjmoki, cjomiki uz vaidzinja... jauku jums dieninju)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas