Elizabet valdies nu... chmoki chmoki... mcā... gandrīz uzrakstīju uz visiem vaigiem... vai die... / sit sev pa pirkstiem/ :D :D
Vāverplēsi Tu gan skopulis... neko traki tak nemaksā... 1kg pāri 20 eirikiem... Būsi tak to nieku pietaupījis lai iepirktu riekstus :D
00
29/12/2014 10:34
Tāks. e-Betijai šeit ir sveicināmie putni un ir arī nesveicināmie. Diskriminācija, odnako ... /ar aizdomīgu sejas izteiksmi rakājas pa dāvanu maisa atliekām ... /
00
29/12/2014 10:34
:)) Jums te čmoki, čmoki, bet mans darbiņš, uz kuru vakar gribējās kā traks, bet šodien domas skrien atpakaļ pie katliņiem un pannītēm:)
00
29/12/2014 10:34
hmmm, un man kas? nelabs rītiņs, ko?????ekk
00
29/12/2014 10:35
uzmetu lūpu un aizgāju pa bodēm...
00
29/12/2014 10:38
Pag, pasaki, kur Tu jamo uzmeti (uz kuras skapjaugšas) ... kamēr Tu pa bodēm mēs šo kolektīvi palietosim, labi?
00
29/12/2014 10:42
cjmokinji gvendinjai... TURIES, MAAS)
00
29/12/2014 10:43
frais, bljodu nodaljaa labaak neej
00
29/12/2014 10:47
e-Bet, un KUR MANA CEPTĀ VĀVERE???
ok, ok ... jānosūta Tev kāds štruments, lai vieglāk jamo izgatavot ...