Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5700

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671018 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 10:34
Elizabet valdies nu... chmoki chmoki... mcā... gandrīz uzrakstīju uz visiem vaigiem... vai die... / sit sev pa pirkstiem/ :D :D


Vāverplēsi Tu gan skopulis... neko traki tak nemaksā... 1kg pāri 20 eirikiem... Būsi tak to nieku pietaupījis lai iepirktu riekstus :D
0 0
29/12/2014 10:34
Tāks. e-Betijai šeit ir sveicināmie putni un ir arī nesveicināmie. Diskriminācija, odnako ...  
/ar aizdomīgu sejas izteiksmi rakājas pa dāvanu maisa atliekām ... /
0 0
29/12/2014 10:34
:)) Jums te čmoki, čmoki, bet mans darbiņš, uz kuru vakar gribējās kā traks, bet šodien domas skrien atpakaļ pie katliņiem un pannītēm:)
0 0
29/12/2014 10:34
hmmm, un man kas? nelabs rītiņs, ko?????ekk
0 0
29/12/2014 10:35
uzmetu lūpu un aizgāju pa bodēm...
0 0
29/12/2014 10:38
Pag, pasaki, kur Tu jamo uzmeti (uz kuras skapjaugšas) ... kamēr Tu pa bodēm mēs šo kolektīvi palietosim, labi?
0 0
29/12/2014 10:42
cjmokinji gvendinjai... TURIES, MAAS)
0 0
29/12/2014 10:43
frais, bljodu nodaljaa labaak neej
0 0
29/12/2014 10:47
e-Bet, un KUR MANA CEPTĀ VĀVERE???

ok, ok ... jānosūta Tev kāds štruments, lai vieglāk jamo izgatavot ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 10:48
Elizabet uzcept tak viņam kādu vecu vistu... kādam laikam miers, ja spēs sagrauzt... Tu tak atceries padomijas zilās vistiņas :D
0 0
29/12/2014 10:52
epriel, sjaas veel tagad var dabuut... maksimaas, saldeetas... vienmeer noskatos un domaaju, nez, cik stundas jaavaara)
0 0
29/12/2014 10:52
Epriel!
... sāku jau pārdomāt, ko Tev īsti vajag - riekstus vai tās olas ...
0 0
29/12/2014 10:53
vaaveroni, a kaa buus ar piiraadzinju/..saigjot?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 10:54
Vāverplēsi es riekstus pret olām nemainu... kas varbūt labāks par garšīgiem riekstiņiem... tikai garšīgi riekstiņi... :D :D

Elizabet nu tad vajadzētu priekš viņ to vist dabūt un tad lai nu pats domā kā tikt galā :D
0 0
29/12/2014 10:55
Solīt solīja piparkūku, tagad jau pīrādziņš ... kas būs tālāk - pelmenis?
0 0
29/12/2014 10:57
Epriel ... toč, gribējās jau teikt - "pati Tu vista", bet pirmdienas rītā kkā pirksti necēlās ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 11:01
plēsi tad Tu dabūtu ar slapju dvieli pa skūpsteļiem un ciri pa pirkstiem :D :D
0 0
29/12/2014 11:03
skataas ar trulu skatienu uz vaaveroni... klusuma briidis)
0 0
29/12/2014 11:04
Mjāāā ... strašņeje vāvera zverja ņet
0 0
29/12/2014 11:05
e-Betij ... nu pati vien uzprasījies, es jau neko ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas