anks, es pirmo reizi uz sjito akciju parakstiijos, tik taapeec, ka man ar garsjo vinju ceptie izstraadaajumi... uz dullo paprasiiju, vai miiklu var arii nopirkt... nu un iedeva, lai gan nekur noraades nebija, ka paardosjanaa... gandriiz uz Riigu ar buus janjem liidz kaads kg... bet tad noriisjanaas uz trako
Vāverplēsi, tavā cilindrā nav cepts???Ir tikai melns un lillā??
00
29/12/2014 12:20
Slinkie meiteņi, pašas neko vairs neprot? tādu štruntu, kā iejaukt mīklu..phe:))
00
29/12/2014 12:21
Dolce - var tak to lillā arī uzcept ...
Anksi ... a varbūt labāk tomēr ko citu, nevis pīrādziņu?
00
29/12/2014 12:22
jau esmu stastijusi ar mani rauga mikla nedraudzejas, neceljas u vsjo.. tapec vairs neķezu produktus..un saudzeju nervus..un galu gala zobus ari toties es protu adit, tamnoret.šut.aust... u.t.t.t un viss cits manās rokās ceļas ..vienmer
anksi... nu, nezinu gan..man ceļas, briest pāri malām, jums tur Madonā varbūt vecu raugu tirgo..un, ja es vēl sākšu uzskaitīt, ko pieprotu bez mīklas iejaukšanas..nemaz nesākšu uzskaitīt(pašai baile)
00
29/12/2014 12:28
nu uzskaiti gan ... pubļika nepacietībā trin krēslos caumurus
gvend, man pietika ar meenesja garumaa ceptajaam piparkuukaam... tagad visu gribaas uz asjo... vaaveram beee
00
29/12/2014 12:34
epriel... tas man nedraud, jo tas jau ir noticis)
00
29/12/2014 12:34
uz ašo ... tobiš: ātri ātri un viss vakars brīvs?
00
29/12/2014 12:35
betiņ... es gan savējos vienreiz gadā(lab, lab, biežāk) lutinu, viss pašas maigajām rociņām gatavots... bet ikdienā-visādi gadās:)) bet ašo ne to, ne citu:))) man negribas..laikam lēnā aizdedze:))