Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5760

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671021 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 12:16
Kāda jau mikla, kāda vēl tikai to miklumu pasūta... Es domā  ko darīt..Mož ar jāpasūta, citādi izķers un jaunajā gadā viss būs pa sauso..
0 0
29/12/2014 12:17
pīrādziņ, nāc ārā ...

japp, Dolce, pasteidzies, citādi ...
0 0
29/12/2014 12:18
vispirms jāizcep un jadabū iekšā piradiznjs..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

29/12/2014 12:19
Kāpēc tā jāpūlas., iekšā un tad ārā?
0 0
29/12/2014 12:19
anks, es pirmo reizi uz sjito akciju parakstiijos, tik taapeec, ka man ar garsjo vinju ceptie izstraadaajumi... uz dullo paprasiiju, vai miiklu var arii nopirkt... nu un iedeva, lai gan nekur noraades nebija, ka paardosjanaa... gandriiz uz Riigu ar buus janjem liidz kaads kg... bet tad noriisjanaas uz trako
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 12:19
Vāverplēsi, tavā cilindrā nav cepts???Ir tikai melns un lillā??
0 0
29/12/2014 12:20
Slinkie meiteņi, pašas neko vairs neprot? tādu štruntu, kā iejaukt mīklu..phe:))
0 0
29/12/2014 12:21
Dolce - var tak to lillā arī uzcept ...

Anksi ... a varbūt labāk tomēr ko citu, nevis pīrādziņu?
0 0
29/12/2014 12:22
jau esmu stastijusi ar mani rauga mikla nedraudzejas, neceljas u vsjo..
tapec vairs neķezu produktus..un saudzeju nervus..un galu gala zobus ari
toties es protu adit, tamnoret.šut.aust... u.t.t.t
un viss cits manās rokās ceļas ..vienmer
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

29/12/2014 12:23
Jā, ar ceptiem ķieģeļiem grūti.
0 0
29/12/2014 12:26
anksi... nu, nezinu gan..man ceļas, briest pāri malām, jums tur Madonā varbūt vecu raugu tirgo..un, ja es vēl sākšu uzskaitīt, ko pieprotu bez mīklas iejaukšanas..nemaz nesākšu uzskaitīt(pašai baile)
0 0
29/12/2014 12:28
nu uzskaiti gan ... pubļika nepacietībā trin krēslos caumurus
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 12:29
Elizabet netiksi kleitā iekšā... šitā ēdīs ēdīs un apvelsies kā tā apuļā pica :D :D

Zinu, kad no Madonas uz Vōlmāru ved plātsmaizes un laikam arī pīrāgus... piemirsu, kas tā par beķereju
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 12:30
V-plēsi, nevar lillā cept, smirdēs bez gala...
0 0
29/12/2014 12:31
smirdēs bez gala...

Dolce ...
0 0
29/12/2014 12:33
gvend, man pietika ar meenesja garumaa ceptajaam piparkuukaam... tagad visu gribaas uz asjo... vaaveram beee
0 0
29/12/2014 12:34
epriel... tas man nedraud, jo tas jau ir noticis)
0 0
29/12/2014 12:34
uz ašo ... tobiš: ātri ātri un viss vakars brīvs?
0 0
29/12/2014 12:35
betiņ... es gan savējos vienreiz gadā(lab, lab, biežāk) lutinu, viss pašas maigajām rociņām gatavots... bet ikdienā-visādi gadās:))
bet ašo ne to, ne citu:))) man negribas..laikam lēnā aizdedze:))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 12:37
Elizabet tas būs no zardeļu ēšanas :P
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas