Nu sveiki visapkārt. Man joprojām vaļinājums, tad nu vaļojos. Jāizmanto izdevība šodien, jo rīt jau būs jāsāk veikt sagataves svētku galdam. Pastēte jāvāra, galerts jādarina, pīrāgi jāsacep. (Nikni tā paskatos uz Elizabeti, aplaidusi te tautu ar čaklumu)
00
29/12/2014 14:33
aiziet kaktaa pastaaveet...
00
29/12/2014 14:37
kādi vēl pīrāgi, vsjo, vairs nekādu pīrāgu. maciņš vairs nevelk.citādi svētajam šampanieša malkam neiznāks.
00
29/12/2014 14:39
Elizabet, uz zirņiem, uz zirņiem ... patupēt!
00
29/12/2014 14:39
..pietaupi mazam sjampim... ai, netaupi, es tev paradniece)
00
29/12/2014 14:40
2015.gada patronese debeszilā Aita jeb Kaza ir nepastāvīga attiecībā ar draugiem, labvēļiem un darījumu partneriem. Viņa meklē tūlītēju izdevīgumu un ir gatava laipni smaidīt pat tiem, kurus sirds dziļumos ienīst un nevar ciest. Tā arī mēs visi jaunajā gadā centīsimies uzturēt labas attiecības ar tiem cilvēkiem, kas mums ir noderīgi.
Turklāt ar vieglu sirdi šķirsimies no tiem, kuri mums neko nespēj dot vai jau ir izsmēluši savas iespējas. Tā ka nākamajā gadā nav gaidāma nekāda astroloģiskā loģika attiecībās ar citiem cilvēkiem. Visu noteiks izdevīgums. Arī intīmajās attiecībās dominēs smalks aprēķins.
00
29/12/2014 14:40
ceru vaver, ka tev nav raadaamkocinjs rokaa..zadists)
00
29/12/2014 14:40
kur tās bļodas tu sacīji, kur man nedrīkst iet??????
00
29/12/2014 14:41
Arī intīmajās attiecībās dominēs smalks aprēķins.
Un šo sentenci lūdzu tā izvērstāk ...
00
29/12/2014 14:42
frais uz to kazu iecentreejusies...
00
29/12/2014 14:42
Bete, labāk nemaz nedomā par to, kas man rokā ... citādi rādāmkociņš Tev liksies debesu dāvana
00
29/12/2014 14:44
nu bet eliz... loģiski... es tak tā esmu .ta nu koncentrējos... un pat tp sentenci- ko tur vairāk- tur viss skaidri pasacīts- ciešs, smalks, galējs aprēķins...
00
29/12/2014 14:45
atsleegas vaards... SMALKS)
00
29/12/2014 14:46
... sagribeejaas debesu davanu)
00
29/12/2014 14:50
Nebrīnos. Pati iepriekšējā lapā tak atzinies par savu - ne pārāk tiklo - būtību ...
Bet par to rādāmkociņu ... Lizett, a-uuuuuuuu - Elizabete grib! Cerams, Tev kāds rādāmkociņš aizķēries
haiduči, murmuļi..ko ta jūs te bez manis..jaunos biseksuāļus trenkājat!!??
00
29/12/2014 14:58
Nesatraucies. Jau apglabājām. Pominkas gan tik vakarā sadzert varēsim (darbadiena tomēr) ...
00
29/12/2014 14:59
nu kad nav meitenem iekša dzelzs stīgas, tad i nemaz lai nenāk un nesāk... nav ko te 20 gadīgajiem gurķēniem tusēt, .tiem ir kur arī ārpasaulē .visas durvis vaļā.