[off-topiks] Bļāāāāāāviens!!!
Savā ziņā pat burtiskā nozīmē ...
Reklāmisti - ir jums arī kauns vai vismaz kas tamlīdzīgs kaut vienā acī???
Tātad - strādāju, fonā skan youtubē Bēthovens - Moonlight Sonata
(uzskrēju virsū, pirmīt noslēguma meldiņu meklējot)
Jauka noskaņa ... svecīte deg ...
Te pēkšņi ... "SALAVECĪTIS SARŪPĒJIS TEV PLANŠETDATORU!!!!!!"
(tumbās, un galvenais - sabvūferī, neaprakstāmā skaļumā ... apmēram 2x skaļāk)
PSC ...
P.S.
cenšos tak youtubi nelietot - šis ir viens no iemesliem ...