Vai tad es teicu, ka ne ... bail pat padomāt, ko jamais darītu ar galu
00
29/12/2014 12:41
zardelju balliite bij ne pa jokam... kameer to uguni dabuujaam... tad atkal jaanodzeesj..dreebes veel tagad kaa pirtinj briinums smird
00
29/12/2014 12:42
nedzīvotu jūs visas tik attāļi- varētu taisīt kūjotāju komando:))) Visas problēmas kā ar roku... te ar nevarētu tik ilgi un nikni ņemties un ļautu tauta.lv ieplūst jaunām asinīm
00
29/12/2014 12:44
ieliek rokas taa kareiviigi saanos... ko... ko, gvend, tu domaa, ka es miiklu nemaaku taisiit?
00
29/12/2014 12:45
reku..fraise ar laucinieci krutaas nuujotaajas)))... cerams, ka nedzird