Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5780

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671022 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 12:40
Vāverplēsi, a apsaki ka vēl ne
0 0
29/12/2014 12:41
Vai tad es teicu, ka ne ... bail pat padomāt, ko jamais darītu ar galu 
0 0
29/12/2014 12:41
zardelju balliite bij ne pa jokam... kameer to uguni dabuujaam... tad atkal jaanodzeesj..dreebes veel tagad kaa pirtinj briinums smird
0 0
29/12/2014 12:42
nedzīvotu jūs visas tik attāļi- varētu taisīt kūjotāju komando:))) Visas problēmas kā ar roku... te ar nevarētu tik ilgi un nikni ņemties un ļautu tauta.lv ieplūst jaunām asinīm
0 0
29/12/2014 12:44
ieliek rokas taa kareiviigi saanos... ko... ko, gvend, tu domaa, ka es miiklu nemaaku taisiit?
0 0
29/12/2014 12:45
reku..fraise ar laucinieci krutaas nuujotaajas)))... cerams, ka nedzird
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 12:46
A bet skaties no kura gala gribi..
0 0
29/12/2014 12:46
betij... bet saki, ko man bija padomāt??? es jau labprāt domātu citādi, bet šoreiz domāju šitādi..un ko tu ar mani izdarīsi?
0 0
29/12/2014 12:46
Betij, Tu tā klusāk ... a to ar nūjām dabūsi trūkties ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 12:50
lab, es ies pusdienā, kad atnākšu, ceru beigsiet dīžāties ar to ko mākat...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

29/12/2014 12:54
Nē, tikai saksim.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 12:56
Apigeķ, un ko man tad būs darīt?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 12:57
Elizabet, bet feini tak... visiem noteikti patika baļuks ar zardeļiem :D
0 0
29/12/2014 12:58
dzird jau gan... valdās, lai rupji neko nepateiktu
0 0
29/12/2014 12:59
jopcik, atkal iekritu
0 0
29/12/2014 12:59
Neē, nu šitā tik vēl mums te kolektīvā pietrūka!!!! Sāks savstarpēji, rupji izteikties:)) kas noticis? par maz bija brīvdienu??
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 13:00
A laikam iespaidojas no tās jaunuves citā diskusā..Ielaida te vīrusu, vai zinies..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 13:00
Pa pa es pa to nūjošan neko nesaprot... elizabets zobojas par to, ka meiteņi tik pļurkst, bet nūjot neiet????

es sen sen, kad vēl te tas nebija tipa kruta to darīju, bet kautkā baigi vienmuļi... labāk minu pedāļus un ziemā šļūcu ar dēļiem :P
0 0
29/12/2014 13:00
epriel... patika gan..tik mazais man engjelic peec tam paprasiija, ... kad tad buus taa balliite?))
0 0
29/12/2014 13:02
nu vot, jāraud man ar jums te. sīpols iekoda.un neviena, kas izpalīdzīgi ar mutautiņu asariņu notrauktu
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas