Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5720

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671019 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 11:08
laikam būs jāliek vāveru slazdi!!! :P
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 11:12
KO nu atkal te plēš???Jāstrādā nemaz nav????
0 0
29/12/2014 11:16
sitam vaaveeeres...
0 0
29/12/2014 11:17
Un vāveres lomā ir Eprielis
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 11:18
Bezģeļņiki, vai zinies..
0 0
29/12/2014 11:18
nemuld... iesit vaaveronik ar melno, cieto)
0 0
29/12/2014 11:20
Nu re - ir Tev tagad arī savs lielaiscietais ...

Un vispār, šis melnais cietais Tev tika dāvināts nevis priekš kaušanās, bet gan lai vari vāveri beidzot izrullēt!
Piparkūku tobiš
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 11:22
Nu labi, labi, izkaujieties vēl vecajā gadā, mož jaunajā tā mīlīgāk zem eglītes sadzīvosiet..naiva, bet tomēr cerība..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 11:22
/izņem no seifa arbaletu... uzvelk/ bēdz spalvainais kušķi... Šitik nejauks radījums tas plēsis vai ziniet

Elizabet Tu policistam steku nofenderēji???? traka gan
0 0
29/12/2014 11:24
Japps ... nepateicība nudien ir pasaules alga!

... nea, e-Bete tika apdāvināta ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 11:27
Vāver Tu gribēji sado mazo un tad Betiņai uzdāvināji steku??? / lielo cieto/ :D :D
0 0
29/12/2014 11:29
Ni - to mazo melno universālo ierīcīti, ar ko mīklu arī var rullēt ...

Vai tad nu nezinām, kas ir tautas el vē folklorā lielaiscietais?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 11:31
Vāveri... es tik zinu to, ka nezinu neko... steks vai slotas kāts :D
0 0
29/12/2014 11:31
Skaidrs. Tu arī gribi.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

29/12/2014 11:33
vāveri riekstus viennozīmīgi... pistācijas arī derētu hrum hrum :P
0 0
29/12/2014 11:49
ta, a tskaites- laukā esot ap mīnus sešī... bet pēc sajūtam- visi mīnus piecpadsmit... negribētos bez sevišķas vajadzības ilgi klimst apkārt... bet man tās egles vēl.
0 0
29/12/2014 11:51
iemet fraise ar stikla bumbinju pa pieri..re, vaaver, pielietojums atrasts
0 0
29/12/2014 11:54
Neizmētā mantu ... vakarā TV skatoties pašai noderēt var
0 0
29/12/2014 11:54
kas ar tevi eliz?nu gan, ta uzbraukumi ik dienas, nu jua vardarbību pielietu, gan emocionalo, gan tīri fizisko... ko es tev šogad esmu nodarījusi?eu, vīriešī, eu, bruņinieki, te viena izmisusi apbizota dvēsele sauc pēc palīdzības- pēc aizstāvja... visādas be(s)tijas te mētajas, nav kas par neaizsargātu iestātos...
0 0
29/12/2014 11:56
būtu labāk kādai dzīvnieku patversmei noziedojis to eiro, nevis te ar biksiņām apkārt kārstījies... karma būtu vieglāka palikusi
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas