kas ar tevi eliz?nu gan, ta uzbraukumi ik dienas, nu jua vardarbību pielietu, gan emocionalo, gan tīri fizisko... ko es tev šogad esmu nodarījusi?eu, vīriešī, eu, bruņinieki, te viena izmisusi apbizota dvēsele sauc pēc palīdzības- pēc aizstāvja... visādas be(s)tijas te mētajas, nav kas par neaizsargātu iestātos...
0
0