Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5880

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671026 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
29/12/2014 16:31
meiteņi..nu, ko lai es daru, ka esmu gardēde(gurmanka), piemīt man tāds ne/tikums, bet es no tā ne slēpjos, ne kaunos:))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:31
Vāverplēsi, var meklēt, var nemeklēt..Tas caumurs jau nav svarīgs, svarīgas izjūtas..Tu viņu jūti???
0 0
29/12/2014 16:32
Sole, starp citu - tikko (dažas dienas atpakaļ) uz saules tiešām bija gandrīz X2 klases uzliesmojums ...
0 0
29/12/2014 16:32
ube... tad tu visam un visiem kod??? nekad neko nenolaizi??..nē, es nespēju vairs ne strādāt, ne domāt:))))
0 0
29/12/2014 16:34
Ai, beidziet taks par seksu runat, dafaj labak edam, edam, edam.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:34
Jā, jā, Gvenda, man arī garšo saludmi, bet esmu izvēlīga(nu kā tai senajā Bueno reklāmā)..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:35
Valet, a tu palaizi un nokod, palaizi un nokod..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:36
A vot ko nevaru nokost, tad tas ir saldējums... Zobi salst..To varu tikai laizīt..
0 0
29/12/2014 16:36
jā, jā... dolče... un pirstiņi ar sāk šeikot(nevar atrast pareizos burtiņus un izkārtot tos glītās rindās:))))
0 0
29/12/2014 16:37
tena lux ledy-studijā!
0 0
29/12/2014 16:37
Kad Tu sita Annika runa, tad man nekitras domas galvu jauc.
0 0
29/12/2014 16:39
var jau est ar karotiti..es domā saldējumu, nav ne jākož, ne jālaiza..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:41
Anks ..nejauc peizāžu... karotīte te neiederas...
0 0
29/12/2014 16:41
Ei .. dāmas un kungi ... nešķiet Jums, ka tikko viena reinkarnācija notikusi?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:41
Anksa, nu kā tu saldējumu uz kociņa vari ēst ar karotīti... Kur tev gaišā dienas laikā, vasarā, parkā vai pludmalē, tveicē lai izrauj to karotīti??/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:42
Šķiet gan..jau gaidu, kad kāds kautko pateiks..Pašai slinkums... Ube jau nenocietās..
0 0
29/12/2014 16:43
anks... nedomā, bet meties virsū..saldējumam
0 0
29/12/2014 16:50
Laizītājas, kodējas ... kādas tik vēl ne ... aš kauns visus iespējamos apzīmējumus mutē ņemt
Davai, domubiedru pulciņos sakārtojaties, lai var skaidri zināt - kura ir kura
0 0
29/12/2014 16:51
dolce, bet ja uz kociņa un ar glazuru..ša ka tā jakož
0 0
29/12/2014 16:52
uz kociņa ir arī cukurgailīši un čupačupši
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas