Šķiet gan..jau gaidu, kad kāds kautko pateiks..Pašai slinkums... Ube jau nenocietās..
00
29/12/2014 16:43
anks... nedomā, bet meties virsū..saldējumam
00
29/12/2014 16:50
Laizītājas, kodējas ... kādas tik vēl ne ... aš kauns visus iespējamos apzīmējumus mutē ņemt Davai, domubiedru pulciņos sakārtojaties, lai var skaidri zināt - kura ir kura
00
29/12/2014 16:51
dolce, bet ja uz kociņa un ar glazuru..ša ka tā jakož