Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 5940
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671035 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
295
296
297
298
299
300
301
...
1327
29/12/2014 18:36
vaver... turi muti valja, nebazaree... gaidi
0
0
29/12/2014 18:41
... rodas iespaids, ka esmu pie dentista nonācis ...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
29/12/2014 18:43
jūs viņam vismaz siekalu atsūcēju ielikāt?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
29/12/2014 18:46
lacīti apsējām, kā mazam bezzobainam bebukam..
0
0
29/12/2014 18:47
betija gaida un nevar sagaidīt, kad plēsim izkaltīs mandeles:)
0
0
29/12/2014 18:48
ielikaam... tik ne mutee)
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
29/12/2014 18:48
man pēc horoskopa pienākas kafija ar mandelēm-kā ūdenssievai..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
29/12/2014 18:49
Bete, man pat bail padomāt, kur tu viņam to trubiņu iestellēji..
0
0
29/12/2014 18:49
... uzliek briilii..vaver, saki ’’aaaaaaaaaaaaa
0
0
29/12/2014 18:50
Bēē
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
29/12/2014 18:51
Un to viņa darija vēl brilli neuzliekot..Man paliek žel Vāverplēša..
0
0
29/12/2014 18:51
plēsēj... nosauc visu alfabētu, lai ir miers visam vakaram:)
0
0
29/12/2014 18:52
sol, i nedomaa... ielikts ir un viss... uzliek vaaveram kjisenu uz mutes... kussssssssssss
0
0
29/12/2014 18:53
Gvenda - man rodas aizdoma, ka Tu vienkārši alfabētu nezini, tāpēc centies šādi izglītoties
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
29/12/2014 18:55
paskatieties āra termometrā... man pie loga jau -16
... es točna šonakt nosalšu..
0
0
29/12/2014 18:56
man šovakar vairāk nav laika taisnoties un stāstīt, ko es zinu, ko protu un kas vēl jāpiemācās, tas gan nospiedošā mazākumā)
0
0
29/12/2014 18:57
Tavs grādīzeris nodarbojas ar iebiedēšanu. Melo ka ausis kust.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
29/12/2014 18:57
Gvenda, bet tomēr spiež, ne?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
29/12/2014 18:58
noooopietni... es pat lauski dzirdēju... iespēra pa mājas paksi!!!
0
0
29/12/2014 18:59
Tā bija kaimiņa govs!
0
0
1
...
295
296
297
298
299
300
301
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu