Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5960

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671036 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:00
man ar te viens gar majas paksi spārdijās..Bet par lauski gan šo nenosauksi..Pēc bomža gan izskatijās, jo neganti lamajās..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:01
duriki... kāda govs ziemā ārā.. sumbrs varbūt?
0 0
29/12/2014 19:01
Dolce, A Tu jau viņam vārdu nepaprasīji?

... ni ... tas būs mamuts bijis
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:03
jopcik... jāmeklē, kur plinte... būs šašliks uz jauno gadu!
0 0
29/12/2014 19:05
astuunjdesmitgadiigais kaiminjs spaardas..kaa govs
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:06
A kam man viņa vards..Es ar viņu diskusijās ielaisties netaisijos..
0 0
29/12/2014 19:07
Vismaz pilnīgi droši zinātu - ir jamais lauskis, vai nav
0 0
29/12/2014 19:08
plinte... kur plinte
0 0
29/12/2014 19:09
lauskam ir ar vaards?... saplok kaa peernais sniegs
0 0
29/12/2014 19:11
helloy elizabet! es esmu pēteris lauskis, ko teiksi par vienu fikso??
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:12
man domāt, ka lausks tik pa maķerinski nelamātos...
0 0
29/12/2014 19:12
pa vienam fiksajam katrai!
0 0
29/12/2014 19:12
bet tad asji...
0 0
29/12/2014 19:13
ups..i nepamaniiju, ka nokniebos)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:13
man nevajag ātri... vajag lēni, lai dzirdētu TRRRR..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:14
un PLOKŠ..
0 0
29/12/2014 19:14
varētu sākt šovakar un beigt nākušgad
0 0
29/12/2014 19:15
kaut kas paarpliisa?..vai man tik likaas?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:16
prezis plīsa... nu būs mazi bļaurīši
0 0
29/12/2014 19:17
hehe negrābsties kas jums vairs var pārlīst...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas