Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5980

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671038 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
29/12/2014 19:17
solaris dolcene vēl nav piekritusi tā ka tev vēl visas iespējas mani nocopēt;)
0 0
29/12/2014 19:18
Dolc, nu bet iedomājies nabaga lauski - ar glāžainām ačelēm devās iespert pa mājas stūri ar domu, ka nu tik plīsīs ... a māja ta betona - i kāja čupā ... nu kā lai tur māti nepiemin
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:18
bļaur, a uz kādu ēsmu tu ķeries..uz slieku?
0 0
29/12/2014 19:20
uz plika pupa! vīniņa un galupčikiem!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:21
A māte nav vainīga, ka šamam ačes glāžainas...
0 0
29/12/2014 19:22
viņš jau to nezina ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:36
..un vispār..māā’jāā’, māāājāāā... ļaudis... nav ko pa svešām diskusijām maisīties..
0 0
29/12/2014 19:39
/joprojām pacietīgi sēž vāveres (kūkas) gaidās/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:40
vēl tev tĀ Bete neiedeva??
0 0
29/12/2014 19:43
Neiedeva gan ... ne vāveri, ne kūku
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:43
Laikam kautko iedeva, bet ne vāveri...
0 0
29/12/2014 19:44
aga ... tas ķisens galīgi pēc vāveres neizskatījās
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:45
Laikam aizmirsa galu attaisīt vaļā..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:46
Bete aizgāja tam miskastruncim atdoties!!
0 0
29/12/2014 19:47
nu ziniet, te tadas orģijuas esat laiduīš, palasījos, vizualizeju..kauns tā kā vienbŗīd sametas, pēc tam apdomāu- ko tur kaunēsies, beigas nolēmu-ekk, ka jāpievienojas bariņam, bet ta slaikam cita diskusija bija, koroč, gar ūsu notecēja, mute netika. bet ej nu iestāsti, ka neesi piedalījies... a biju ta es tikai uz brīdi izgāusi...
0 0
29/12/2014 19:47
Sole,
Nu tā jau varēja noprast ... kas to būt’ domājis 

Dolce, gribi teikt, ka ... tai ķisenā vāvere bij ieštopēta???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:49
pui-pui, Betei... jāšaun uz Mēnesi, ..par kolektīva pamešanu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 19:51
Nezinu, vai vavere, bet takš kautkam spalvainam tur bija jābūt..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 19:53
Dolč, ne obligāti..var būt arī griķu sēnalas... vai tie mazie bumbulīši..
0 0
29/12/2014 19:53
nē, nu ja pilnīgi godīgi - pret spalvainām vāverēm man pretenziju tiešām naff ...

aaa ... kas tie ’mazie bumbulīši’ tādi ... kas ir ’bumbulīC’ - zinu, bet tas jau naff ķisenā jābāž ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas