nu ziniet, te tadas orģijuas esat laiduīš, palasījos, vizualizeju..kauns tā kā vienbŗīd sametas, pēc tam apdomāu- ko tur kaunēsies, beigas nolēmu-ekk, ka jāpievienojas bariņam, bet ta slaikam cita diskusija bija, koroč, gar ūsu notecēja, mute netika. bet ej nu iestāsti, ka neesi piedalījies... a biju ta es tikai uz brīdi izgāusi...
0
0