Oi, ko lai saka... drusku jāiejūtas... drusku jānodod pa bindzolēm... nu kāmēr esmu vismaz šeit... būšu šeit līdz 9. 5. es bez transporta... pārējos datumus it kā minēju...
00
29/12/2014 21:13
Heijā, Ixxi!
00
29/12/2014 21:14
Heijjj, bet Bricis nupat stāsta, ka 31. jau būšot plusi plusi un slapjš... vēēēē
00
29/12/2014 21:16
Līdz 04, nav ko gaidīt... 5 sākas nopietns darbs
00
29/12/2014 21:18
Kad (at)zīmē tad (at)zīmē ... ar lepni izgrieztu krūti!
Sveiciens Ixxim Latvijā... Labprāt pievienotos tikšanās pulciņam ( ja vien nav vēlā vakarā), tikai padodiet man ziņu individuāli( ja drīkst palūgt) Šitajam visam pļāpu marasmama nav ne vēlmes, ne laika sekot cauri.