Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 6060
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671041 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
301
302
303
304
305
306
307
...
1327
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
29/12/2014 21:30
pa dienu..ap 12iem?..tā, lai nav jāsteidzas..
0
0
29/12/2014 21:31
Man 12 dikti par agru... bet es varu bik vēlāk pievienoties
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
106
29/12/2014 21:34
Uz kurieni tad taisamies???
0
0
29/12/2014 21:34
būs man ar jānostaigā un jāievērtē kura no šitām vecenēm ir ņemama
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
29/12/2014 21:35
Nu tad kā? tiekamies 12. un pārējie pievienojas kā sanāk. Būšu dikti priecīga redzēt!
0
0
29/12/2014 21:36
Bļauri, staigā uzmanīgi, ka neuzraujies uz podnožkas...
0
0
29/12/2014 21:39
zēl, ka jūs tik tālu..ari grib ixxi..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
29/12/2014 21:40
Lia, uztaisīsim Bļaurim ’’tumšo’’
0
0
29/12/2014 21:40
sk. ar jums labāk nesieties ...
0
0
29/12/2014 21:41
Sol, man liekas, ka tur i tumšo nevajadzēs... ja kāds tā uzkrītoši sāks vazāties garām, tad podnožka, ar karoti pa pakausi, kūku feisā un lieta darīta
0
0
29/12/2014 21:42
Jā, 12.oo ir labi. Citi laicīgi varēs pamukt, citi pievienoties.
0
0
29/12/2014 21:42
VP, mēs ir jaukas... bet ja mūs sāk saukāt par vecenēm un tā visādīgi izdarīties, tad mēs varam kļūt drusku ne tik jaukas
0
0
29/12/2014 21:43
Paziņojiet laicīgi apkārtni, ap kuru ne-mazohistiskiem radījumiem labāk nevazāties
0
0
29/12/2014 21:45
vai tumšais ir kāda seksa poza??:)
0
0
29/12/2014 21:45
es grib, lai kāds man uzliek bankas neizin tagad vēl to dara vai nē???
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
106
29/12/2014 21:46
Vakar VP bija tik laipns un dāsns, bet šodien ar līkumu iet!
0
0
29/12/2014 21:48
anksa 0 problēmu! liekam?
0
0
29/12/2014 21:48
... un tai lijai ar nav ne vainas:)
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
106
29/12/2014 21:50
bljauris... atnācis novērtēt???
0
0
29/12/2014 21:50
bļauri, bet vai Tev ir vajadzigie pričendaļi??
0
0
1
...
301
302
303
304
305
306
307
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu