Kaifs ir tanī, ka atvelk no plaušām šķidrumu ... un mazinās iekaisums.
00
29/12/2014 22:00
nav gan, man tikai ir tikai vanne kā slikonim un es neesmu sajūsmā par pirtīm.. tā ir ixxi nu bija tak agrāk foršas nekaitigas metodes.. man bērniba lika, vienmer bija mazliet baile no tās uguns..bet tāpat patika..un pec tam forša sajuta
00
29/12/2014 22:02
okei, 4tais ir 4 tais... bet kā tad ar 31.12.tad ir cerība tai krastmalā kādu pazīstamu un draudzīgi smaidošu seju sastapt?
00
29/12/2014 22:03
davai... ap 14.00
00
29/12/2014 22:08
anksa mēs 31majā cauru nakti varētu viens otram bankas likti..:) jei bogu pētstam cauru gadu neslimotu!!
00
29/12/2014 22:09
paskaidrosi, kāpēc 14.00?salūta nebūs...
00
29/12/2014 22:09
Elizb, Tu vari 14.00
00
29/12/2014 22:10
bjaurit, nu tas ir tik miļi, bet es Tev vaicaju vēlreiz vai Tev ir vajadzigie pričendāļi???
00
29/12/2014 22:11
Frais, mēs te vispār par 4.janvāri...
00
29/12/2014 22:12
lia, viss normali, ka jau iedzerušai kompānijia katrs runā par kaut ko savu