Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6080

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671044 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
29/12/2014 21:50
(S)experts ...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

29/12/2014 21:51
Flerinja, tusiņš. burziņš Lido. 
Anksa- ēters deficīts, bankas izgājušas no modes.
0 0
29/12/2014 21:52
nu re tāpēc es bļaurim prasu ir vai naff???
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

29/12/2014 21:56
Vispār ir (vismaz man mājās) un lieku viņas ar "dzimtenīti", kurai ir ap 60 grādu.
0 0
29/12/2014 21:57
protams, bankas, eļļiņas, vīniņš... tev tur pirtiņa nava?? vot es tevi izārstētu!!:)
0 0
29/12/2014 21:58
ixxi, ko Tu saki bet kas tad ir pa kaifu ..
man patika tieši tas ēteris..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

29/12/2014 22:00
Kaifs ir tanī, ka atvelk no plaušām šķidrumu ...    un mazinās iekaisums.
0 0
29/12/2014 22:00
nav gan, man tikai ir tikai vanne kā slikonim un es neesmu sajūsmā par pirtīm..
tā ir ixxi nu bija tak agrāk foršas nekaitigas metodes..
man bērniba lika, vienmer bija mazliet baile no tās uguns..bet tāpat patika..un pec tam forša sajuta
0 0
29/12/2014 22:02
okei, 4tais ir 4 tais... bet kā tad ar 31.12.tad ir cerība tai krastmalā kādu pazīstamu un  draudzīgi smaidošu seju sastapt?
0 0
29/12/2014 22:03
davai... ap 14.00
0 0
29/12/2014 22:08
anksa mēs 31majā cauru nakti varētu viens otram bankas likti..:) jei bogu pētstam cauru gadu neslimotu!!
0 0
29/12/2014 22:09
paskaidrosi, kāpēc 14.00?salūta nebūs...
0 0
29/12/2014 22:09
Elizb, Tu vari 14.00
0 0
29/12/2014 22:10
bjaurit, nu tas ir tik miļi, bet es Tev vaicaju vēlreiz vai Tev ir vajadzigie pričendāļi???
0 0
29/12/2014 22:11
Frais, mēs te vispār par 4.janvāri...
0 0
29/12/2014 22:12
lia, viss normali, ka jau iedzerušai kompānijia katrs runā par kaut ko savu
0 0
29/12/2014 22:13
Nu nez, es pilnīgi skaidrā  
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

29/12/2014 22:14
Meiteņi, vai es nenobeigšos ja būs jāsēž līdz vakarā teiksim 20.00???
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

29/12/2014 22:15
Anksa, pucē spieķus un brauc šurpu...  
0 0
29/12/2014 22:17
ixxe, paķers to bļauri, kas garām klimtīs un varēsi izdancāties.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas