Anksa, nu tad, ... neaizmirsti, kad pienāks vasara...
00
29/12/2014 22:21
vplesej, varbūt Tev ir pričendāļi???..bankām... ixxi ehe..es jau taisos un taisos ar to autobusu eksperimentet..bet ša kā ta kaut kur tad Riga ari vajag uz nakti apmesties..
00
29/12/2014 22:22
man tā ixxi nepatīk... :)
00
29/12/2014 22:23
anksa lai tiktu veceņam mugurā bankas izdomāt jau nu nebūtu problēma:))
o! Ģevišņiks briest! Nu, jālasa būs Privatā dzīve un citi dzeltenie žurnāliņi pēc tam! Sajauks pa eiforijai bļauri ar kādu reiniku vai fominu, - padeni, ar karoti, kūku - ģīmī un ... Dzeltenajā presē iekšā!
00
29/12/2014 22:26
nu jā jau jā. bet pirms 4-tā..vēl ir arī 31.ais????un tas ir ātrāk par 4-to...