blauri, kapēc tev vajag tik ļoti to vecumu uzsvērt? redzi, vecums jau nav netikums, tas ir tas, kas pienāks katram.un ja tu neatstiepsies savā jaunībā, tad arī kļūsi par vecu veci... vari pārmest cilvēkam viņa netikumu, vājību, jebko, kas ir maināms, vai atkarīgs no paša. bet to, ko nevar mainīt- tas tā nesmuki.
0
0