Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6160

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671048 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 12:24
Trakas meitenes... es vēl saprotu Līgo vakaru krastmalā pavadīt, bet tagad, kad ārā mīnusi, sniegi, vējš... riktīgas mazohistes!
0 0
30/12/2014 12:26
mees tur vaaljinkos, seglenees... un taa
0 0
30/12/2014 12:28
es šogad salūtu izlaidišu..sargā patc sevi..
0 0
30/12/2014 12:29
Vecām vecenēm vairāk piestāv sēdēt pie tv un skatīties peli Kornēliju!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 12:32
Bļauri, neizrunājies par daudz, man vēl Ministru Kabinetā vietas daudz.. uzskati, ka es tevi brīdināju..
0 0
30/12/2014 12:34
blauri, kapēc tev vajag tik ļoti to vecumu uzsvērt? redzi, vecums jau nav netikums, tas ir tas, kas pienāks katram.un ja tu neatstiepsies savā jaunībā, tad arī kļūsi par vecu veci... vari pārmest cilvēkam viņa netikumu, vājību, jebko, kas ir maināms, vai atkarīgs no paša. bet to, ko nevar mainīt- tas tā nesmuki.
0 0
30/12/2014 12:34
bjaurit, bet ka tad ar bankām???vecenitei
0 0
30/12/2014 12:35
Kas bija seglenes?ka nepiemirstu uzaut.
0 0
30/12/2014 12:36
Var arī ar bankām, man jau plānu nav:-D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 12:37
2 varianti, vai nu kaut kādas jātnieku bikses... vai seģenes!!
0 0
30/12/2014 12:39
Man ar dikti patīk tās kuras jatnieku biksēs!! nekad nav redzēta nesmuka jātniece
0 0
30/12/2014 12:40
jaaizrevidee skapis...
kur manas forshaas, seksiigaas  bumbierenes palikushas
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

30/12/2014 12:42
Bumbierenes un brendijs ir vislabākā apkures sistēma. :)
0 0
30/12/2014 12:44
segjenes, villaines, plecu lakati... nu kaut kaa taa
0 0
30/12/2014 12:45
loretinj, a maajaas ar ta jaatiek peec taas apkures sisteemas)
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

30/12/2014 12:48
Čau, Eli! (sabučo krietni) Mana apkures sistēma velk arī līdz mājām. :)))
0 0
30/12/2014 12:52
Nu vsjo, tagad man ir medalis, varesu skatities plikos tantukus.
0 0
30/12/2014 13:01
Helvete, mani piesnjaca, izradas tas medalis, tas piekaramas atslegas neatver, esmu sasauts un bedigs.
0 0
30/12/2014 13:16
nu ja toties portals tika pie kādas naudiņas...
0 0
30/12/2014 13:34
Vai zinies- segjene un seglene- tās divas dažādas tomēr lietas.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas