Es tikko piebeidzu Klasikas saldējumu jauno ar cepumeim un avenēm(no kastītes ar karotīti)... Esmu noprovējusi visu trīs jaunos..Visi bezgala garšīgi..
Nu vispārSol, es tevi saprotu un domās podģerživaju..Tie ziemassvētki ir par samaitāšanu prieks jaungada svinībām ar smukām kleitām..Bet tā kā rīt man kleites nevajag(tik pirts mice un dvielīts jāpaķer līdz), tad nu sodien atļaujos panašķēties..