Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6220

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671052 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 18:57
Epril, kardinātaja... gribu pončiku, bet sodien neko negribu vairs taisīt..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

30/12/2014 18:59
Sole, cik Tu tai biezpiena tortei liki klāt cukuru? Kaut aptuveni pasaki, lūdzu.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 18:59
Pončiks... apsmadzeņoju... lieta laba... bet es ar vairs negribu neko... Karpas pārāk daudz laika paņēma...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 19:03
Pēc klarpas braukšu rīt..Mans kungs teica, ka jābrauc uz Azur, tur Rimčika daudz kases, maz cilvēku..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:06
Nu nezinu, cilvēku visūr - jūra... Rīt jau vairs nevar uzspēt nomērcēt... Man īpaša recepte...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:06
Frīn, cukuru vienmēr lieku pēc garšas, par daudzumiem vari man neprasīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:08
ej kurā vietā gribi-visas tik par ēšanu vien runā!! nu nevaru es ēst, līdz rītvakaram... piemērīju trīs kleitas, un tikai viena izskatās kaut cik labi
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:09
Sole iedzer rīciņeļļu un rītvakar derēs visas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:11
fui, Ixxi.
0 0
30/12/2014 19:13
hehe rīciņeļļu... rīt padancot nevarēs:)) tad jau labāk uzmet pančo uz pupiem un riepu neviens neredzēs:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 19:17
Es tikko piebeidzu Klasikas saldējumu jauno ar cepumeim un avenēm(no kastītes ar karotīti)... Esmu noprovējusi visu trīs jaunos..Visi bezgala garšīgi..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:18
Dolče..tu to speciāli?? gribi manu nāvi, ja?!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

30/12/2014 19:18
Paldies, Sole, likšu pēc garšas. Man drīkst garšot, man nav jaunā kleitē jāstīvējas.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:19
Kamdēļ fui???? Dabisks process.   
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:21
Ixxi..tauki ar notecēs?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

30/12/2014 19:21
Man klarpa jau nopirkta, iztīrīta un gaida frīzkastē savu kārtu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 19:22
Nu vispārSol, es tevi saprotu un domās podģerživaju..Tie ziemassvētki ir par samaitāšanu prieks jaungada svinībām ar smukām kleitām..Bet tā kā rīt man kleites nevajag(tik pirts mice un dvielīts jāpaķer līdz), tad nu sodien atļaujos panašķēties..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:23
Kamdēļ frīzkastē... mana karpa guļ čefīrā un nomērcē savu dūņu garšu...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 19:23
Un ko tu tālak dari ar to klarpu???
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

30/12/2014 19:24
Man nopirkās gardas vīnogas, tagad mielojos.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas