Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6260

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671054 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 20:14
Es dažbrīd tā neomulīgi jūtos starp pelekajiem... Tāda ka izlēcēja ar savu bildi par to, ka man nav kauns savu īsto seju rādīt..
0 0
30/12/2014 20:14
tvaiciešus vēļ nepalasīju... zābaki kājās, somas nepakotas... ixxsim taisnība, ka klarpai to dūņu garšu jānoņem, atceros, ka vienreiz pieklājibas pēc tā zivs bij jāliela, lai saimniecei labs prāts... a, man vemt gribējās no tās dūņu piegaršas...
0 0
30/12/2014 20:16
Sveiki! Diez, kā anksai? Es no sava zoba šķīrusies un priecīga.:) Atradu Madonā ļoti labu dakteri ar normālām cenām.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:16
Paldies, Eliza, jā man ar tā dūņu garša... galīgi neiet pie dūšas...
0 0
30/12/2014 20:17
Bet es brīnos par "nepelēkajiem", kur jūs dzīvojat, kur strādājat, ka varat atļauties netā ar savu bildi blamēties?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:17
Anksi šodien manīju, bija tīri žirgta, laikam jau antibiotiķi iedarbojās.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:18
Vilks, tu gan esi dīvains..., kurā vietā tu redzi blamēšanos?... normāls portāls, tad jau Draugos arī nevar bildi likt!!
0 0
30/12/2014 20:21
vilks jau vispār dikti smuks)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 20:22
Vilks, es ar paranoju neslimoju..Navu jau nekāda pasaules naba..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:25
Jā, ir situācijas, kad nevar ar bildi, taču... Tas, ka nav bilde - nenozīmē, ka viss un visi jāgāna...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 20:28
Nu mans doma, ka tie, kas gānās, aiz tas pelēkās bildes jūtas drošāk..Ja nu gadītos uz ielas sastapt, nebūtu pašiem/pašām patīkami..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:28
ar bildi nevar tusēt precētie, kas laiž pa kresi, kā arī populāri cilvēki, slavenības... citu iemeslu neredzu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:30
tā ir, Dolče... anonīmie varoņi -pēdiņās, protams!... visas sievietes var izlikties par skaistulēm, bet veči -par mačo!
0 0
30/12/2014 20:32
jaaa, populāri cilvēki... uzmet savu pelēko loku vēl augstāk...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:38
bļin, es tūlīt pārsprāgšu no niknuma, ja tā maita kaut pieminēs vārdu... es viņu nožņaugšu!!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:40
Nu Eliza, nemet to loku tik augstu...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 20:41
Vēl viens apliecinājusm tam, kapēc nav bildes... Re cik viņa varena jūtas(tas ne uz Elizabeti, bet savu peleko vari celt vēl augstāki, tapat zinu kur tu dzīvo )..Sol, neķer kreņķi... Es tevi saprotu..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:43
Sole, tiešām neķer kreņķi... Viņa jau tikai mēģina izprovocēt Tavas dusmas...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

30/12/2014 20:49
Palasot šodien sarakstīto, nudien negribējās te nākt Man tikai radās viens jautājums, kā tā oderiene visu zina? Kurš precēts, kurš neprecēts. Tak kāds laikam tomēr ir, kas viņai to pasaka
0 0
30/12/2014 20:50
es nemaz nelasu tās jūsu virtuves mākslu aprakstus. lai galīgi nesakristu melna un maziņa.Un kā putina, jāRīgas centrālie ceļi ir pilni ar sniegu, nevienu tīrītaju pa ceļam nesatiku, esmu pikta un vispār ar ideāli svaigiem ripuļiem savai žubītei tapat mašīnīte slīdēja.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas