Es dažbrīd tā neomulīgi jūtos starp pelekajiem... Tāda ka izlēcēja ar savu bildi par to, ka man nav kauns savu īsto seju rādīt..
00
30/12/2014 20:14
tvaiciešus vēļ nepalasīju... zābaki kājās, somas nepakotas... ixxsim taisnība, ka klarpai to dūņu garšu jānoņem, atceros, ka vienreiz pieklājibas pēc tā zivs bij jāliela, lai saimniecei labs prāts... a, man vemt gribējās no tās dūņu piegaršas...
00
30/12/2014 20:16
Sveiki! Diez, kā anksai? Es no sava zoba šķīrusies un priecīga.:) Atradu Madonā ļoti labu dakteri ar normālām cenām.
Vēl viens apliecinājusm tam, kapēc nav bildes... Re cik viņa varena jūtas(tas ne uz Elizabeti, bet savu peleko vari celt vēl augstāki, tapat zinu kur tu dzīvo )..Sol, neķer kreņķi... Es tevi saprotu..
Palasot šodien sarakstīto, nudien negribējās te nākt Man tikai radās viens jautājums, kā tā oderiene visu zina? Kurš precēts, kurš neprecēts. Tak kāds laikam tomēr ir, kas viņai to pasaka
00
30/12/2014 20:50
es nemaz nelasu tās jūsu virtuves mākslu aprakstus. lai galīgi nesakristu melna un maziņa.Un kā putina, jāRīgas centrālie ceļi ir pilni ar sniegu, nevienu tīrītaju pa ceļam nesatiku, esmu pikta un vispār ar ideāli svaigiem ripuļiem savai žubītei tapat mašīnīte slīdēja.