Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6240

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671053 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:25
Dolce, vai man jautājiens?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 19:28
Jap, IXXI... GRibu zinat kādu foršu, bet ne pārak sarežģītu klarpas recepti..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:39
Karpu iztīra, ja liela griežu nost veselu astes gabalu, pārējo dalu gar mugurkaulu uz pusēm un ja vajag vēl mazākos gabalos.
Iztīrītu uz nakti ielieku ļoti stiprā tējā (ar visiem biezumiem). No rīta noskaloju un vārtu gabaliņus miltos, apcepu.
Sutināmā traukā ielieku skaliņus (der ābeles vai bērza). Notīru sīpolus (sagriež veselās ripās)un lieku uz skaliņiem... Virsū kārto apcepto karpu, uzber sāli, piparus un aplej ar saldo krejumu. sutina uz lēnas uguns ~40 minūtes līdz stundai. Nekas nav jāmaisa...
Ir karpa ar mērci un ļoti garda.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:40
šovakar kaut kā īsti pat runāt negribas... tāds nelāgs gaiss te Tautā..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:41
Sole, Tu taču jau izvēdināji...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:42
izvēdināju gan, bet te jaU blakus atkal smaciņu palaiž...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 19:42
A kapēc tagad kefīrā???

Aij, dura esmu... parlasiju velreiz..Kefīrs nav tas pats kas čefīŗs..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 19:43
sakārdināji mani ar to karpu ... iešu ledusskapī kaut ko meklēt..vēl bija jābūt vienai bļodiņai ar jēra mēli želejā..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

30/12/2014 19:43
Es laicīgi klarpu nopirku, tāpēc dus uz ledus. Rīt iemērkšu sausajā baltvīnā+citrona sula+timiāns, pēcāk cepšu cepeškrāsnī.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:44
Nevis kefīrā, bet čefīrā... ĻOOOOti stiprā tējā, lai noņemtu dūņu piegaršu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

30/12/2014 19:48
Es likšu klarpas puncī selerijas sakni (gabaliņos) un burkānus, pārliešu ar sakapāts sīpols+smalcināts ķiploks+1:1 krējums ar majoniezi un krāsnī iekšā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 19:52
Man diez ko nepatīk zivs ar dārzeņiem..Vienu gadu izprovēju to klarpu apceptu panējuma, pēc tam uz cepešpannas ar sieru sīpoliem tomatu  majonēzi kartām..Bija šausmīgi trekni un šausmīgi garšīgi..Bet ka jau vienmer, pirmaja reizē viss sanak, nākoša gadā nesanāca tik garšīgi..Tad nu secināju, ka katru gadu vajag izprovet ko jaunu, lai sanaktu garšīgu..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:56
Es reiz pamēģināju, bet īsti nesanāca un tā palieku pie šīs ebreju receptes (mantota no vecmammas)
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 19:59
Starp citu ir gana garšīga aukstā mērce zivij - sasmalcina dilles, saputo saldo krejumu, putojot pievieno skābo krejumu+ majonēzi, tad pievieno dilles un drusku (ļoti nedaudz) pētersiļus (arī sasmalcinātus) drusku baltos piparus, drusku sāli. Pie zivs - garda.
0 0
30/12/2014 20:03
kaķis ar mani nerunā...
0 0
30/12/2014 20:03
sasmējos par soles stāstu... man ar to baļķnesēju gribētos nosist))))
0 0
30/12/2014 20:04
..dzied... labrīt, Rīga, vai tu mani dzirdi... eh, mājās tomēr labi)))
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:05
... nekur nav tik labi kā mājās... /klusi dungoju/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:06
sveika mājās, Betiņ!.. a te šovakar Tvaika ielas izlaidums tusē... pelēksejainie..un vairojas ģeometriskā progresijā!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:09
Sole, vai tad Tu nezināji, ka vairošanās ir intinktu līmenis...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas