Markas uzdāvini mazam eņģelim, ja nu vērtība pēc daudz gadiem;-)
00
30/12/2014 21:55
Jā, Ipoļits tut kak tut.:))
00
30/12/2014 21:55
..tak man jau kādas 3, 4... tik ieinteresēja fakts, ka jāmaina... vai kā tur/...
00
30/12/2014 21:57
400 eiro mēnesī jaukai sievietei -jaunākais sludinājums... ..e kas par sludināumu... tikai jānoprecizē- cik ta jaukai man būtu jābūt.par šītik naudiņām es varētu būt dikti jauka...
00
30/12/2014 21:59
fraise... gan jau ar visiem navarotiem:D
00
30/12/2014 22:02
vai... gandrīz mana alga...
00
30/12/2014 22:02
tik bez navarotiem))))
00
30/12/2014 22:03
Hi, hi... tiešām, CIK jaukai jābūt?:))
00
30/12/2014 22:04
frais... nu tak to piu, piu skatīsimies... kam nav kur dēties, mīļi aicināti... tautas lv filiāle Kratmalieši)