ai, tak lai plosās... man jau liekas, ka tur tāda haikistu banda ar oderi pišgalā... raksta viens iekš otra... nu, lai pajautrojas... pask, pat niki tādi inķeresniji vienlaicīgi uzrodas, a oders kā niere pa taukiem, lielais cietais ne tikai mutē))))
0
0