Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6280

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671055 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:50
Nella, viņa pēta profilus..es nesen nomainīju ierakstu -precētas vietā -atraitne
0 0
30/12/2014 20:52
kur jums ta gānīšanās notiek????neko neiebraucu.man putenis
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:52
Domāju, ka tas vienkārši tiek šauts uz dullo... Ja viņu ceptās diskusijas visi ignorētu un komentus arī... atmirtu dabīgā nāvē...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 20:52
Fraise, trīs paralēlās diskusijās...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 20:56
jā, vispār interesanti..agrāk te jau krietns bariņš būtu izbanots..., bet tagad laikam citi laiki, citi tikumi..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

30/12/2014 20:57
Vai dieniņ, Sole, es nezināju, piedod.
0 0
30/12/2014 21:01
... nu par to banošanu ..fakts...
0 0
30/12/2014 21:01
aaa, es tās paralēlās ta ne sevišķi. man ir pāris diskušū- Labrīts un šītā... citas, nu tad, ja absolūti nav ko darīt un pirksti niez
0 0
30/12/2014 21:01
fraise... kur blandies ?... tik nesaki, ka darbā biji?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

30/12/2014 21:03
Elizabet... kad pīrāgi taps?:-P
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 21:08
 man ir nelabi...
0 0
30/12/2014 21:10
..iebāz solei pirkstu mutē... jem)))
0 0
30/12/2014 21:10
pīrāgi... pīrāgi... nu taps... varbūt rīt))
0 0
30/12/2014 21:12
ne eliz, nebiju darbā, biju labākā vietā.man turpinājās Ziemsvētku rūķa pasaka...
0 0
30/12/2014 21:17
frais, ta man prieks par tevi... tā turpināt)
0 0
30/12/2014 21:19
uuujā, ka mani arī nosvētīja tajās paralēlēs. es nu arī esmu oficiāli- ta vecā sliktā un vispār veģma...
0 0
30/12/2014 21:22
ai, tak lai plosās... man jau liekas, ka tur tāda haikistu banda ar oderi pišgalā... raksta viens iekš otra... nu, lai pajautrojas... pask, pat niki tādi inķeresniji vienlaicīgi uzrodas, a oders kā niere pa taukiem, lielais cietais ne tikai mutē))))
0 0
30/12/2014 21:33
eu, kas ar markām jādar, kuras pa santīmiem pirktas... nokavēju sākumu ziņām... jāmaina?
0 0
30/12/2014 21:37
par markām nezinu, bet kas mums laukā debesīs notiek, ir kaut kāds aptumsums vai kārtējais pilnais mēness???
0 0
30/12/2014 21:38
mēnesi vispār nevar redzēt... kur tu esi, frais?)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas