es vienu gadu ar mežā sadomāju Jauno gadu sagaidīt, kopā ar draugiem... saģērbāmies silti, šmiga, paika somā, brienam uz mežu... aizbridām, iztīrījām laukumiņu... puikas aiziet uz mežu pēc malkas... viens nes baigo baļķi..atnes un nomet!... atskan tāda jocīga šķindoņa-izrādās -baļķis uzkritis somai ar šampikiem..tie lupatās

visa paika slapja... nu ko-drusku patusējām un bridām atpakaļ uz mājām..viss!