Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6180

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671049 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 13:35
es esmu vāja..garā... nupat atkal nolocīju kādus sešus pīrādziņus, kaut nedrīkst ..rīt uz balli..
0 0
30/12/2014 13:37
ta tā tā, uz balli gatavojoties tiešam ir jāieturas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 13:42
bet tā kleita, ... tā kleita... un ja nu nelien vairs?!
0 0
30/12/2014 13:52
sols ir vaajs garaa, bet stiprs miesaas)
0 0
30/12/2014 13:57
man vēl Ministru Kabinetā vietas daudz..

Iekrita šis actiņās ... un kādas vakances?
Ja sexa ministra vieta vēl brīva - piesakos!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 14:21
V-plēsi, ko tu sexa ministrijā darīsi, ja mums seksa te nav kā padumjajos laikos..Tev tak tikai iekšlietas..Vāveres plēš un ķidā, un tā..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

30/12/2014 14:25
VP varētu vadīt pataloganatomijas kabinetu.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

30/12/2014 14:40
ko dara seksaministrs?
0 0
30/12/2014 14:45
meklē tās, kam nav seksa un plēš un plēš...
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

30/12/2014 14:55
nežēlīgs tas sexplēsis:))
0 0
30/12/2014 15:24
mani sole sakārdinaja ar to ZS krēmu..tad man ari taps krēms ar apgrauzdētam auzām..un kiselis būs no rabarberu sulas (tā kas palika no pīrāga rabarberiem)
un atsaldētiem ķiršiem..
0 0
30/12/2014 15:28
..vediisju uz Riigu puskg gatavo rauga miiklu... vot, buutu man rabarberi...
0 0
30/12/2014 15:29
a man vēl ir rabarberi
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 15:35
tā kā vecgada vakarā nebūšu mājās, tad netaisīšu pilnīgi neko!..pietika man jau ar ZS izvirtībām!!
0 0
30/12/2014 15:36
sole, izvirtisi tai vieta kur būsi a es nepaspeju izbaudit tās izvirtibas..tad nu tagad gan
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

30/12/2014 15:39
a es ""virtīšu" arī 31.-ajā..eh...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 15:50
Lizett..kleita..kleita...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

30/12/2014 15:53
Ir plančiks, lai neizvirtu, neizvirstu(aizdomājas, kā būtu pareizi teikt)... vārdsakot, varbūt būs ekstrīm pārgājiens uz mežu vilkus baidīt un pēc tam bik pirtiņa... Un tas nozimē, ka nebūs laika ļauties gastranomiskām izvirtībām..Šampiks gan kāds jānopērk..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/12/2014 16:03
es vienu gadu ar mežā sadomāju Jauno gadu sagaidīt, kopā ar draugiem... saģērbāmies silti, šmiga, paika somā, brienam uz mežu... aizbridām, iztīrījām laukumiņu... puikas aiziet uz mežu pēc malkas... viens nes baigo baļķi..atnes un nomet!... atskan tāda jocīga šķindoņa-izrādās -baļķis uzkritis somai ar šampikiem..tie lupatās visa paika slapja... nu ko-drusku patusējām un bridām atpakaļ uz mājām..viss!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

30/12/2014 16:11
Nu jā, un ... viss, sērīgs baļļuks mežā sanāca...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas