Sveiciens visiem!..es ar nosalusi, vakar pirms pusnakts bija -19 grādi... ap sešiem jau -14, tagad kādi -12... brrr... nepatīk man tāds sals... gribu -1.
00
30/12/2014 10:14
Beidzot ziema!
00
30/12/2014 10:16
es ceru, ka tad kad tūlīt uznāks atkusnis viss sniegs nokusis