Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5900

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671033 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
29/12/2014 16:52
Dolče, vēl ciešos 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:52
paņem rokā, pagrozi, kur notecējis, tur nolaizi..pasūc, lai nenosmērētos... un tad tā uzmanīgi iekodies... es tak varētu erotiskos romānus rakstīt, ne?/!!
0 0
29/12/2014 16:54
sol... ne tikai rakstīt, bet uzvest tejāterī ar varbūt:)))
0 0
29/12/2014 16:54
Iekosties ne, pietiek ar to visu ieprieksejo.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:55
Lēdija Čaterleja un eskimo...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:56
Nu jā..Visas laizītājas, kodējas... Tikai Vāverplēsis grib kautko nopietnu mutē ņemt..
0 0
29/12/2014 16:56
pietrūka viens, labi divi burtiņi ss
0 0
29/12/2014 16:57
Vp vajag ar kaut ko muti aizbāzt?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:58
ar to melno..mīklas rullīti..
0 0
29/12/2014 17:01
Ar vāveri. Piparkūku.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 17:01
bet es tikko atkal dāvaniņu dabūju... nu dāsni tie apbižotie tantuki..apsūtīja man olu paciņu!!..varēšu omleti cept!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 17:10
vispār jau Oderixa un Staburags būtu ideāls pāris..abi neadekvāti un prasti... viens otru papildinātu..
Atstājiet viņus divatā-lai ņemas..moška dzims kādas jūtas!
0 0
29/12/2014 17:12
o.k.neko vairak tur neteiks
0 0
29/12/2014 17:16
Nekas tur nesanaktu, jo Oderixa velejas tik onkas ar lielajiem un cietajiem, bet diez vai nodzertam vecam perdelim, tur vairs kas ciets ir.
0 0
29/12/2014 17:16
/pacietīgi sēž stūrītī un gaida, kad kāda daiļa dāma aizbāzīs muti ar piparkūku vāveri /
0 0
29/12/2014 17:17
Valet ... tu domā - Microsoft?
0 0
29/12/2014 17:33
Biju Jelgava, patika ka tiek parveidota pilseta, krastmala ar slidotavu un tejas naminu, parahods..., tiek remonteti un parbuveti celji, atjauninatas vecas majas. Cikinieks, pilseta top skaistaka.
0 0
29/12/2014 17:40
nez, valets pirms kara Jelgavaa bijis...
0 0
29/12/2014 17:41
vaaverP..TURI TO MUTI VALJAA... es tuulitinj naaksju...
0 0
29/12/2014 17:45
Elizavet, ja tas bij vaprosiks, tad ta kartigi neponel.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas