paņem rokā, pagrozi, kur notecējis, tur nolaizi..pasūc, lai nenosmērētos... un tad tā uzmanīgi iekodies... es tak varētu erotiskos romānus rakstīt, ne?/!!
00
29/12/2014 16:54
sol... ne tikai rakstīt, bet uzvest tejāterī ar varbūt:)))
vispār jau Oderixa un Staburags būtu ideāls pāris..abi neadekvāti un prasti... viens otru papildinātu.. Atstājiet viņus divatā-lai ņemas..moška dzims kādas jūtas!
00
29/12/2014 17:12
o.k.neko vairak tur neteiks
00
29/12/2014 17:16
Nekas tur nesanaktu, jo Oderixa velejas tik onkas ar lielajiem un cietajiem, bet diez vai nodzertam vecam perdelim, tur vairs kas ciets ir.
00
29/12/2014 17:16
/pacietīgi sēž stūrītī un gaida, kad kāda daiļa dāma aizbāzīs muti ar piparkūku vāveri /
00
29/12/2014 17:17
Valet ... tu domā - Microsoft?
00
29/12/2014 17:33
Biju Jelgava, patika ka tiek parveidota pilseta, krastmala ar slidotavu un tejas naminu, parahods..., tiek remonteti un parbuveti celji, atjauninatas vecas majas. Cikinieks, pilseta top skaistaka.
00
29/12/2014 17:40
nez, valets pirms kara Jelgavaa bijis...
00
29/12/2014 17:41
vaaverP..TURI TO MUTI VALJAA... es tuulitinj naaksju...
00
29/12/2014 17:45
Elizavet, ja tas bij vaprosiks, tad ta kartigi neponel.