Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5860

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671027 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:00
VP ..Tu un Tavs loceklis??
0 0
29/12/2014 16:06
Mēs ir nešķirami!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:09
Lia, nupat jau pateica manas domas... necila personība, kuras dēļ nav vērts pat komentārus rakstīt... vecs, nodzēries, neinteresants... NOŠAUT!!... vai lai pats metas uz dzota, ..man vienalga!
var arī hara-kiri vai seppuku taisīt..
0 0
29/12/2014 16:11
... khm ... kā Tev šķiet ... ja šodien te vienlaicīgi vismaz diviem būs pominkas ... mēs kolektīvi nenodzersimies???
0 0
29/12/2014 16:12
Sepuku un harikiri, ir viens un tas pats.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:12
virtuālai dzeršanai ir baaaaaigais pluss, ... tas nekā neietekmē ne veselību, ne naudas maku!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:13
Valetiņ, protams, ka ir... tikai kā nu kurš TO dēvē..
0 0
29/12/2014 16:15
Ne vella ... TO par harakiri neviens nedēvē
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:16
VP, Tu esi viens izvirtis tipiņš...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:16
bet kautkāda taču atšķirība noteikti ir, ja jau divi vārdi izdomāti..Kādu no TIEM droši vien veic no apakšas, kādu no augšas..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:18
man tas sep-puk labāk patīk..tā mīlīgāk skan!!
0 0
29/12/2014 16:18
Sole ... nu varēji tak kkā maigāk, tolerantāk ... nu kaut nu kaut vai par izvirtuāli vai virtuli nosaukt ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:19
V-Plēsi, jūties apaļš un ar caumuru vidū???
0 0
29/12/2014 16:23
Harakiri, tas vairak izplatits pasaule apzimejums sim pasnavibas veidam, japani to deve par sepuku, kaut ka ta, bet token neatceros, vecums, un taa.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:23
VP ..bildi studijāāāāāa!!!..lai var redzēt-ir, vai nav virtulis!!
0 0
29/12/2014 16:26
A vot šiš ķebe!
Intrigai tak jābūt ...

Dolce ... pāris mājieni: neesmu apaļš, cauruma vidū man arī naff (lai gan, pameklēt varu) 
0 0
29/12/2014 16:26
Strunts par to virtuli un vēl mazāk, par to caumuru, bet tā glazūrā, tāaa glazūra... ņamma:)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/12/2014 16:29
Gvendai, ka tik palaizīt!! ..kaut kas traks te šodien, vienas divdomības sprēgā... nez ..uz Saules nav bijis kāds izvirdums... kas par lietu, ka cilvēki šitā uzvedas..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

29/12/2014 16:29
Gvenda, vēl viena izvirtule..Gastranomiskā...
0 0
29/12/2014 16:29
Mjā, laizītāju te daudz...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas