Lia, nupat jau pateica manas domas... necila personība, kuras dēļ nav vērts pat komentārus rakstīt... vecs, nodzēries, neinteresants... NOŠAUT!!... vai lai pats metas uz dzota, ..man vienalga! var arī hara-kiri vai seppuku taisīt..
00
29/12/2014 16:11
... khm ... kā Tev šķiet ... ja šodien te vienlaicīgi vismaz diviem būs pominkas ... mēs kolektīvi nenodzersimies???
Gvendai, ka tik palaizīt!! ..kaut kas traks te šodien, vienas divdomības sprēgā... nez ..uz Saules nav bijis kāds izvirdums... kas par lietu, ka cilvēki šitā uzvedas..