Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5640

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671012 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 22:00
lai attiet...
0 0
28/12/2014 22:00
Sole ... par sekām ... tas laikam no vibratora atkarīgs
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 22:05
nu vot..dari vēl cilvēkam labu!!..a kāj pa di... es par viņu gādāju, lai bešā nepaliktu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 22:11
 un krievvalodīgais dzēš manus komentārus... ibiorio..
0 0
28/12/2014 22:12
aga, miklaa ietiitu ... skalji netiksju ko)))
0 0
28/12/2014 22:13
krieviski vajadzeej pateikt... igji ti v zjo...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 22:16
Elizbet, nelamājies!
0 0
28/12/2014 22:16
Ļizbet - Tev to mīklas rullējamo vai putukrējuma kuļamo gribas?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 22:17
ķiplokspiežamo!!
0 0
28/12/2014 22:18
a nu-ka po podrobņeje???
0 0
28/12/2014 22:22
kuljamo... paareejie ir)
0 0
28/12/2014 22:22
Japp, plēsējzvēr, man arī izvekc kaut ko... sāc ar ķirsīti...
0 0
28/12/2014 22:24
ekk, paskatījos programmā, PBK rādīs manu bērnibas dienu vienu no mīļajām filmām.’’Suns uz siena kaudzes’’.Smuks Bojarskis jaunībā-viena no pirmjām kinomīlām. viena ķeza tikai- pustrijos naktī...
0 0
28/12/2014 22:24
..nez ko vaverP var izvilkt?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 22:25
jā..un pa XXY 23.10 Senjors Robinsons..atceras vēl kāds tādu filmu?
0 0
28/12/2014 22:26
man Bojarskis nekad nev paticis... nosaka un ieliek kaajas roooozaa vanniiteee)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 22:27
Bete..kādā putrā šovakar mērcē?
0 0
28/12/2014 22:29
sol, mani ar izdzeesa tas urljiks..a, staburagu atstaaja... voti, es nesapront
0 0
28/12/2014 22:31
Nu nevaru izmest vārdus no dziesmas.man patika, nesen redzēju televīzijā tādu kāds patlaban ir... uij brr, kā mēs novecojam, ja jau mūsu elki paliek sačervelējušies... 26. decembrī viņam palika 65 gadi.
klepus piemeties jau kur tas laiks, vot būtu man vannīte arī varētu pamērcēt.uz egļu zariem.
0 0
28/12/2014 22:31
lab, lab, sol, ... kad aizbrauksju maajaas... i kaajas, i kakji putraa izmeerceesju
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas