Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 5600
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671010 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
278
279
280
281
282
283
284
...
1327
28/12/2014 20:47
Vplēsi, ak tu viens!!! Nu varēji jau ko pūkaināku...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
28/12/2014 20:48
Vizualizēju Elzbetu ar krānu piparkūkas rullējam... Asš krampji vēderā iemetās
0
0
28/12/2014 20:49
rullēšanai labaks ir mellais, tāds taisns, tas lilla neder
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 20:50
ar lillā moška var putukrējumu kult
0
0
28/12/2014 20:53
oj njemogu..ar jums te..
un smejot veseliba ari atgiežas
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
28/12/2014 20:53
Solei šodien fantāzija darbojas... Tāda nerātna palikuse..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 20:54
es esmu inovatīva...
0
0
28/12/2014 20:55
Ielej glāzi ūdens ko pasniegt Elizbei, kad šito izlasīs.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 20:56
Ub..es pasūdzēšu, ka tu viņu par e-lezbi nosauci!!
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17900
28/12/2014 20:59
Ar to lillā labi varētu kokteiļus kult.
0
0
28/12/2014 21:01
Sol, nedzer vairs.
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
106
28/12/2014 21:04
Paldies, tagad sapratu kur to visu redzat.
Tur daudz smuku lietiņu, kapēc tik to zilo mētā apkārt?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 21:04
Ub, es nedzeru, es šņaucu...
0
0
28/12/2014 21:09
Jā flēriņ, varēja jau tie puiki vismaz virtuālus briljantus dāvāt, ne??
Sole, užas ar Tevi!
0
0
28/12/2014 21:11
Sole,
e-lezbe
tak tagad moderni ir
... ņemot vērā visādus pēdējo gadu e-talonus, e-klases, e-pārvaldes un vilksviņzin ko vēl tik ne!
Uij, Sole, atvaino! (par to, ka es klusībā nodomāju, ka Sole linoleju šodien pīpē)
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 21:12
VP..apķērīgs puika, saprati manu domugājienu!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
28/12/2014 21:17
Lab ka man mājās tik parkets..nevar ne uzpīpēt, ne iešņaukt..
0
0
28/12/2014 21:20
Tāpēc Tu tik labi izskaties
0
0
28/12/2014 21:20
Ko te dala? Es arī gribu!
0
0
28/12/2014 21:24
šitās mantas mums netrūkst!
0
0
1
...
278
279
280
281
282
283
284
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu