Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5560

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671006 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 20:05
Sol... ar novārdotām zivju zvīņām..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:07
nu ko... gaidām blogus!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 20:10
kuros iztirzās viņaprāt, nepareizās miesaskārās sievietes   nez ko tas SD tai Erotā darīs, tā var iedzīvoties vēl krietnās sirdsklauvēs, kamēr visiem iemācīs dzīvot pareizi
0 0
28/12/2014 20:11
Sanāk, sanāk ... lielā noliktavas izpērdošana (tfu - izdāvināšana)
... visām, kam vajadzīgs mazais zilais draudziņš ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 20:13
V-plēsi, a neko citu nevar dabūt? vai ta tai noliktavā tikai zilie vien palikuši?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

28/12/2014 20:15
ienaca prāta Ligo nerātnā daina.. Jānišam’i  zili... utt.
trakums, ko te tik nesarunā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 20:15
A tie zilie nav zilie?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 20:15
Noprecizēsim-lillā draudziņus... Nav ko sapņot ar atvertām ačēm..
0 0
28/12/2014 20:17
nu nav nemaz tik zils..ir ceriņkrasā.. man ari ir, man ari ir prieciga bezgala, protams, rozā butu cmukāk
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:18
zilie lini..zilie sapņu zirgi... zilie...
bet es gribu rozā/... drīkst man maigi rozā..ar pumpiņām??!!..nu, lūdzu, lūdzu
0 0
28/12/2014 20:19
vai ta tai noliktavā tikai zilie vien palikuši?

šitais iespārda!!!
0 0
28/12/2014 20:19
ar perlitem..nevis pumpiņām
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

28/12/2014 20:21
izšūtām pērlītēm
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:22
vara-vīksne..tu esi sadiste
0 0
28/12/2014 20:22
bet nu NAV zils..es neizin kas jums tie par ekrāniem..man rada lilla..
ja ieliks balinātājā būs rozā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:23
bļin, vēl balinātājā..nu token sadistes!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

28/12/2014 20:26
Es paliku bez zilās/lillā dāvanas, (sajūtos apdalīta ) jo sēžu SD MK jau no senseniem laikiem. Un kur ta vēl viņa vaimanas zināmā klubā par manu nelietību viņam štoku ieliekot.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

28/12/2014 20:26
sol
Tu pārāk naturāli uztver, personifice, tā teikt.. tas ir mehānisks ne dabisks!
0 0
28/12/2014 20:26
a man jau nedavinja SD..es balsot nevaru
0 0
28/12/2014 20:27
nevajag ne zilos, ne lillā...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas