Sole mani sabojāja! Es biju domājusi nebalsot, bet kā tam SD neieškiebt vienu taisno ciparu 1, nu nespēju atturēties, vājš raksturs laikam Nu re. es arī nobalsoju
Oooo, es arī no viena Bauskas penža dabūju tādu pat dāvaniņu, kā Sole, par nepareizo ciparu ... izmetu uzreiz ārā, lai nebojā imidžu, onka par velti tik naudu tērēja to sūtot