Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5500

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671003 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/12/2014 18:50
Varbūt SD Erota biļeti mazdēlam atdos. Ko mēs varam zināt... Bet popularitāte afigennaja
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 18:51
es gribētu redzēt tos ļautiņus, kas par viņu balso...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 18:52
Sole mani sabojāja!  Es biju domājusi  nebalsot, bet kā tam SD neieškiebt vienu taisno ciparu 1, nu nespēju atturēties, vājš raksturs laikam  Nu re. es arī nobalsoju
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/12/2014 18:53
Tātad viņš te iesaistījis visu vietējo pensionāru klubu. Vietējo - ( no savas dzīves vietas).
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 18:55
Nikij, malacis... nu jau otrajā vietā, onkam teļuks vairs nespīd!!:))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 18:57
es arī jūsu iespaidā izdarīju tādu pašu balsošanas grēka darbu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/12/2014 18:57
Man gan priekš onkas telev. nav žēl. Bet, lai viņš atver blogu un apstāsta, kā tik tālu tika. Pa punktiem :) Ziņkārība!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 18:57
cherry... tev tiek piedots!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 18:58
paļdis, paļdis.;)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:06
..jā, cīņa iet nepajokam!!!..pēdējā stundiņa klāt!!
0 0
28/12/2014 19:11
!!!..pēdējā stundiņa klāt!!

0 0
28/12/2014 19:20
Lai džekiem tiek izklaide erotā!!!!kas zin, kad ko tādu tādā kvantumā vēl baudīs... lai veicas!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:22
ehhh..nu tak nopirku to kontu... nenoturējos!!..nu būs man tūlīt atkal dāvaniņas!!
0 0
28/12/2014 19:32
... kārdinājums izrādījās stiprāks par Tevi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 19:34
Oooo, es arī no viena Bauskas penža dabūju tādu pat dāvaniņu, kā Sole, par nepareizo ciparu ... izmetu uzreiz ārā, lai nebojā imidžu, onka par velti tik naudu tērēja to sūtot
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:35
kā tur bij tas teiciens... : "Labākais veids, kā uzveikt kārdinājumu -ir tam pakļauties!’’
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:38
Nu tak būtu ļāvušas kaut aci uzmest un tad slaucijušas ārā... Kauč pa 5 santīmi... Tagad es lielā neziņā kā tas daikC izskatās..
0 0
28/12/2014 19:41
daikc ir vibrators zilā krāsā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:42
Dolče, vai nu tu nezini-kā daikts izskatās??!! pacel pa nakti segas stūrīti un paskaties!
0 0
28/12/2014 19:42
Sol, labs teiciens.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas