Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5480

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671005 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 18:32
Nu kā tās vāveres to vplēsi visu laiku grauž?
0 0
28/12/2014 18:34
kaut kāds baigi apgrauzīts.. , nelietojams
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

28/12/2014 18:34
Ieleju Anksim biešu zupīti un klātum piekožamu ķiplokmaizīti, lai ātrāk tiek uz pekām !
0 0
28/12/2014 18:36
draudzene laikam grib mani piebeigt okončateļno bet nu paldies, paldies
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 18:39
ehh, pasaules gals klāt-paskatieties, kas Gada balsojumā 1.vietā... značit-samij, samij...
0 0
28/12/2014 18:40
Visas nelaimes sākās ar to, ka Elizabete neizcepa (tobiš sadedzināja) man apsolīto speciālo piparkūku-amuletu vāveres formā!
Un tagad esmu palicis pilnīgi neaizsargāts šo plēsīgo zvēriņu priekšā ...
0 0
28/12/2014 18:40
sole, a ko baigais briedis... un blogi atkal parādijusies..un jokainas bildes.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 18:41
Anksi, gribi vēl vienu recepti? Tev patiks un visi vīrusi aizmuks i atpakaļ neatskatījušies  Izklausās briesmīgi, bet nav tik traki!
 Pieraksti!
 300 g dzērveņu (vietējo, purva)
 2 zobiņus ķiploka
 2-3 ēdamkarotes medus
 visu kopā sablenderē un katru rītu pa ēdamkarotei, uzdzerot karstu tēju, var arī 2 reizes dienā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 18:41
cīnos pati ar savu skopumu, moška noziedot tos 2.85 un nogāzt caru no troņa
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

28/12/2014 18:41
Gan jau dabūs pa asti
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 18:42
/uzkarina v-plesim krelles no ķiplokiem, aizsardzībai pret ... nu pats jau sapratīs/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 18:43
..un ko tāds SD Erotā darīs, tak nogāzīsies ar sirdi, kad tās izvirtības ieraudzīs!!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

28/12/2014 18:43
Nikija, recepte laba, bet jāuzmanās kam augsts asinspiediens
0 0
28/12/2014 18:43
nikij, viss tas pats tikai bez čiploka..un tikai nesakiet, ka saslimu tāpēc ka needu čiplokus..
ilgi nekas nebija bijis un kaut kad jau vajag
0 0
28/12/2014 18:43
Sole, teikšu kā ir ...  lai nogrābstās dievs un viņa pravietis - svētais Ibiomācijs ...
0 0
28/12/2014 18:44
sole.es gan par skopu... labak ziedošu suņu patversmei..un gan jau citi nogazis un ja ne lai tak onkam tiek
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

28/12/2014 18:45
Solīt, ko var zināt, varbūt tieši otrādies, jaunus gara darbus varēs lasīt
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 18:46
es suņiem ar noziedoju... Tukuma dzīvnieku patversmei..
0 0
28/12/2014 18:46
draudzene, tas tiesa ..būs tadiiiiiiiiiiiiiiiiiii blogi
0 0
28/12/2014 18:46
a kāpēc domā, ka SD par erotu cīnās ? mošk viņam ar skopums kā Tev pašam kontu pirkt... un vēl teļuks piedevām būs jauns :))
1.vietas ieguvējai/-jam tiks piešķirta balva - LED LCD televizors, PHILIPS 32PHH4309 (ekrāna izmērs 81cm/32 collas), divi ielūgumi uz erotikas festivālu "Erots 2015" un Zelta konts uz 300 dienām.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas