Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5460

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670999 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 15:24
Es šogad visu mazākām porcijām... tā kā, nekas daudz... Jāsāk būs nākamnedēļai iepirkt.:))
0 0
28/12/2014 15:31
Ehh... pēc piena vajadzētu... baigi negribās ārā līst.
Rīt uz darbu. Parīt uz darbu. Zobs jāpiebeidz. Ak, vēl tik daudz darāmā!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:38
Aizej, aizej, Rit, izstaigājies..un nopērc pie reizes man kefīru-pie zirnīšiem noderēs!;D
0 0
28/12/2014 15:43
tikko no kalninja, pa celjam no veikala, rauga miklu pirku... nu, es jau skatiitaajos, ka citi pa kalnu brauc... bet nosalu gan))
0 0
28/12/2014 15:43
cekulinjam bucja
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:48
a man?
0 0
28/12/2014 15:50
..tev ar..vai man zjeel... maz kukainiic pa juuru peld uuunn... vaii, aizdziedajos
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:51
... jo smilga pakaļā...
Būs salta nakts, ..pie mums jau rāda -10... kas tad vēlāk būs??
0 0
28/12/2014 16:18
Kas, kas vēlāk ... atkusnis būs (no trešdienas)!
0 0
28/12/2014 18:03
no mana ledskapja nekas pārmetoši nesktās..
0 0
28/12/2014 18:04
Un pele???  
Nu tā - kura pakārās?
0 0
28/12/2014 18:06
nea ari tās nav.. bet nav nekādu svetku parpalikumu..viss tikai jauns un svaigs
0 0
28/12/2014 18:06
Es gan iešu pēdējo nēģi izvilkt no turienes
0 0
28/12/2014 18:11
Nu protams - citādi nabadziņam tur tumsā auksti un vientuļi ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 18:16
Vsjo, aizmuku no ziemassvētku pārpalikumiem..Nevaru vairs... Tik divas dienas ko atjēgties līdz nākošajiem svetkiem..
0 0
28/12/2014 18:17
cik labi, ka ir kāds kas uzvāra svaigu zupiņu piemērotu vājiniekam
0 0
28/12/2014 18:29
Pirmajā lasījumā man kaut kā sanāca - ’sniega zupiņu’ ...
0 0
28/12/2014 18:30
vpleeseej, uzliec brilli
0 0
28/12/2014 18:31
brilli vāveres sagrauzušas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 18:32
Elizabet, sāc cept piparkūkas, tautai vairs nav ko grauzt! V-plesim jau brilles sagrauztas 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas