Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 5460
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670999 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
271
272
273
274
275
276
277
...
1327
28/12/2014 15:24
Es šogad visu mazākām porcijām... tā kā, nekas daudz... Jāsāk būs nākamnedēļai iepirkt.:))
0
0
28/12/2014 15:31
Ehh... pēc piena vajadzētu... baigi negribās ārā līst.
Rīt uz darbu. Parīt uz darbu. Zobs jāpiebeidz. Ak, vēl tik daudz darāmā!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 15:38
Aizej, aizej, Rit, izstaigājies..un nopērc pie reizes man kefīru-pie zirnīšiem noderēs!;D
0
0
28/12/2014 15:43
tikko no kalninja, pa celjam no veikala, rauga miklu pirku... nu, es jau skatiitaajos, ka citi pa kalnu brauc... bet nosalu gan))
0
0
28/12/2014 15:43
cekulinjam bucja
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 15:48
a man?
0
0
28/12/2014 15:50
..tev ar..vai man zjeel... maz kukainiic pa juuru peld uuunn... vaii, aizdziedajos
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
28/12/2014 15:51
... jo smilga pakaļā...
Būs salta nakts, ..pie mums jau rāda -10... kas tad vēlāk būs??
0
0
28/12/2014 16:18
Kas, kas vēlāk ... atkusnis būs (no trešdienas)!
0
0
28/12/2014 18:03
no mana ledskapja nekas pārmetoši nesktās..
0
0
28/12/2014 18:04
Un pele???
Nu tā - kura pakārās?
0
0
28/12/2014 18:06
nea ari tās nav..
bet nav nekādu svetku parpalikumu..viss tikai jauns un svaigs
0
0
28/12/2014 18:06
Es gan iešu pēdējo nēģi izvilkt no turienes
0
0
28/12/2014 18:11
Nu protams - citādi nabadziņam tur tumsā auksti un vientuļi ...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
28/12/2014 18:16
Vsjo, aizmuku no ziemassvētku pārpalikumiem..Nevaru vairs... Tik divas dienas ko atjēgties līdz nākošajiem svetkiem..
0
0
28/12/2014 18:17
cik labi, ka ir kāds kas uzvāra svaigu zupiņu piemērotu vājiniekam
0
0
28/12/2014 18:29
Pirmajā lasījumā man kaut kā sanāca -
’sniega zupiņu’
...
0
0
28/12/2014 18:30
vpleeseej, uzliec brilli
0
0
28/12/2014 18:31
brilli vāveres sagrauzušas
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
258
28/12/2014 18:32
Elizabet, sāc cept piparkūkas, tautai vairs nav ko grauzt! V-plesim jau brilles sagrauztas
0
0
1
...
271
272
273
274
275
276
277
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu