Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671003 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:42
Sol, a tas nav zils...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:43
Dolč,   a tu nokrāso... ar kālija permanganātu
0 0
28/12/2014 19:44
Jappp ... ir jamie izstrādājumi arī citās krāsās ...

Ew, Dolce, varu Tev tādu uzdāvināt, lai zini kāds izskatās
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 19:44
Ej kurā tēmā gribi, visur par vienu un to pašu :))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:44
VP, tev ar uzdāvināja??
0 0
28/12/2014 19:45
Laipni lūgtum nerātneļu pulciņā

Sole, nē taču - c’tādi es tak neturētu krānu zem pūra!
a-ļa - ’tautai jāzin savi varoņi’


Es vnk piedāvājos Dolcei aizsūtīt to dāvaniņu, lai viņa zina, par ko mēs te zirgojamies
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 19:46
A te zilus daiktus dāvina?:)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:46
grupiņa, grupiņa..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:47
Flēriņ, tev pie acīm piestāvētu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:47
Vāverplēsi, uzdāvini..atkritīs man krāsošanas, mazgāšanas darbi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 19:48
Solaris... domā pie acīm jāpieskaņo:)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:49
vaimanšesiņ, SD atkal pirmais..
0 0
28/12/2014 19:49
Dolce, gaidi nu! Jau ceļā ...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:50
..un atkal nē... trakums-kā tur viss mainās..pēdējās minūtes!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:50
A pie pelēkzilām acīm piestav zils daikC?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 19:52
Nesaprotu pēc kada principa balso, un kā SD var but pirmais.Par ko!
0 0
28/12/2014 19:52
Vari tagad piemērīt acu krāsai ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:52
A tis nav zils..Viņš ir lillā..Nu tāds, kā būtu gumija uzmaukta, nosprostota asinsrite un tuliņās kritīs nost..
0 0
28/12/2014 19:52
Flēriņ ... neņem to pasākumu par pilnu ...
0 0
28/12/2014 19:53
Dolce, tāpēc jau par to kālija permanganātu tika runāts
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas