Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5580

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671007 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 20:29
Frīna! Turi ķešu labi plati - salavecis brauc!!!
0 0
28/12/2014 20:30
Skaidrs. Ubei tā rozā krāsa tuvāka ... ehh, bij man tādas aizdomas ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

28/12/2014 20:30
Vāverplēsi, nu ko es bez Tevis darītu?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:31
plēsējvāveris baigi dāsnais šovakar... bet es gribu sunīti... ..un mazu briljanta gredzentiņu...
0 0
28/12/2014 20:31
ņEm par labu - vai tad man priekš jaukām meičām žēl ... šodien labdarības ekšens!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 20:32
A mož Ube grib to melno ar visām lodītēm..Vai sarkanos roku dzelžus..
0 0
28/12/2014 20:33
Sole, neuzprasies ... a to tiksi pie jau otrā lillā daikta šovakar
nu naff salaveča noliktavā sunīšu ... salapaps tāds draisks patrāpījies
0 0
28/12/2014 20:34
Dolče, vai man dieniņ!  Kas te šodien notiek?
Plēsis algu saņēmis?
0 0
28/12/2014 20:34
kas, kas vpleesejs šodien ir salavecis
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 20:39
Melni arī ir?
A kur Jūs to visu redzat?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 20:39
V-plesi, beidz ar tām gumijām vien mētāties! Tur pie tām dāvanām ir arī cmukas vešiņas, visādi tur rokdzelzīši, tā kā, neskopojies, neskopojies! Ja jau uznāca luste škiesties ar jevrikiem
0 0
28/12/2014 20:41
Gaidu to salaveci ar dāvanu...
0 0
28/12/2014 20:41
es melllos neredzu , redzu tikai to ko uzdāvina
0 0
28/12/2014 20:41
Ni ni ... manā kladovkā vien lillā krāni atlikuši
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 20:43
Anksa, ieej jebkurā profilā, tur ir opcija - nosūtīt virtuālo dāvanu, ieej un izpēti visas noliktavas, pa tēmām tur salikts  I krāni, e pučes, i juvelierizstrādājumi
0 0
28/12/2014 20:43
Ui, daži melnie arī mētājas ... kam vajag?
0 0
28/12/2014 20:44
ak tā paldies, nikij, nu teku teku skatit
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:44
Betei vajag vienu krānu uzdāvāt, lai ir ar ko piparkūkas rullēt!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 20:46
Melnie bija smukāki par tiek lillā
0 0
28/12/2014 20:47
nu ja izvēle nav liela..plēsējam par pūlem pienāktos tā gumijas sieviete viņa varētu būt sņegurka
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas