Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5620

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671011 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 21:26
Ak... Nē, nu būtu smuks, bet kamdēļ visas iekšu iekšas redzamas?:)
0 0
28/12/2014 21:28
A Tu nopindzelē necaurspīdīgā krāsā ... jebšu uzvelc mellu prezi - ij izsargāta no sekām būsi, ij iekšu iekšas neredzēs
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 21:36
 nez, kādas sekas varētu būt no vibratora lietošanas??!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 21:37
Nu visas dabūjušas pa «zilam« un nomierinājušās, klusums:)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 21:38
V-pleesi, man tā škiet, ka tu sāc izrunāties! Jāieliek būs laikam kaktā patupēt uz zirņiem, citādi paliek par daudz nevaldāms
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/12/2014 21:42
nez, kādas sekas varētu būt no vibratora lietošanas??!!

Nu. tādas, ka veči vairs vispār neinteresē
0 0
28/12/2014 21:42
Fleriņ, sorre, par Tevi pavisam piesamirsu ... zilie tik brāķētie palikuši ... bet neraudi - ir tak mums vēl mellie arīdzan!

Nikij, a tagad jau salaplēsis dodas pie Tevis ar savaldīšanas līdzekļiem! Pati uzprasījies ...  
0 0
28/12/2014 21:42
nu gan jums te svētdienas vakara izklaides... bērniņi, nu točno bērniņi.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 21:42
kāda jēga no šitāda verķa?:)P
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/12/2014 21:45
Mīklu mīcīt.
0 0
28/12/2014 21:47
gribu iesitīties, kādu teikumu rakstīt?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 21:49
nu gan jautājums.;)D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

28/12/2014 21:50
Wooow, a es tiku pie smukiem sarkaniem breļukiem ar aš 2 atslēdziņām  Takš labāk kā tie lillā plastmastnieki
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

28/12/2014 21:52
veldze, jāsāk, ka jāpaņem pirmie 25
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 21:53
Svilp..grami? ..vai mililitri?
0 0
28/12/2014 21:54
Fraisīt, Tev arī ko no maisa izvilkt? (tik trusīti no cilindra neprasi - nepieprotu)
Nikij! Neaizmirsti, lūdzama, ka tās atslēdziņas komplektā tev tika iedotas ar noteikumu!
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

28/12/2014 21:55
gabali!
0 0
28/12/2014 21:58
Nu ok ... bet ko lai sadara, ja dāma grib iesitīties???
0 0
28/12/2014 21:58
taa garaam ejot ..iesjauj solei ar kaj pa di...
0 0
28/12/2014 21:59
tai, kam kramji veederaa, taa netiisjaam ar miklas rulli...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas